Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

30 lat temu Danuta Wałęsa odebrała w imieniu męża Pokojową Nagrodę Nobla

Utworzony przez Gość, 10 grudnia 2013 o 16:10
to przez jej męża teraz klepiemy biedę, stworzył kraj dla kombinatorów, kłamców itp.maści, bo uczciwi nie maja za co życ, tyle osób teraz odbiera sobie z  życie, gdzie te moje 100 milionów, gdzie ta druga japonia,  zostałam oszukana i to jest po Bożemu, bo twierdzi, że taki wierzący
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ale co w związku z tym że 30 lat temu...... (pewna blondynka zarobiła gałę pewnemu wąsatemu), czy mamy teraz uczcić to dobą ciszy, czy może klęczeć na grochu i wytatułować sobie pod pachą lub na klacie imię Danuttta ? a może w wersji premium szanowna gazeta podaje również nr konta aby wspomóc Lecha, bo przecież syn taki zadłużony po ostatnich rozprawach, co więc miał w głowie redaktor zakładający ten temat, cóż to za rocznica, coś w stylu " 30 lat temu pierwszy raz miałem wzwódddd"
0
http://ttv.pl/aktualnosci,926,n/czy-podpalil-sie-z-bezsilnosci,91709.html   Czy podpalił się z bezsilności   12 czerwca przed kancelarią premiera samopodpalenia dokonuje mężczyzna około pięćdziesiątki.      a ile jeszcze osób cierpi biedę nic nikomu nie mówiąc    
0
Bolek, dawaj moje 100mln
0
KONFIDENT oszukał cały nasz naród,wszystkich POLAKÓW wyj ebał  bez mydła !!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: