Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

300 zł podwyżki dla policjantów i żołnierzy zawodowych

Utworzony przez obywatel, 14 lutego 2012 o 15:45
Śmieszne. Pracuje po 8 godzin dziennie od poniedzialku do niedzieli i mam 1100zl wynagrodzenia a wiekszosc z nich jest co drugi dzien i zazwyczaj sie obija a jak ktos chce pomocy jakiejkolwiek to nawet palcem nie kiwną. Żenada.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żeby za mordę obywateli trzymać w razie czego ( a wiosna tuż, tuż), to służby podwyżkę musza dostać. Nie będż się wtedy zbyt długo zastanawiać czy wykonać rozkaz. O to w tym chodzi.
0
"Przykładowo, dla policjantów wskaźnik ten wynosi – 2,65, co daje przeciętne miesięczne uposażenie (łącznie z 1/12 nagrody rocznej) w wysokości 4.037 zł." - cyt.red. Jestem policjantem z 6 letnim stażem pracy i zarabiam 2.300 na reke A NIE!!! 4.037
0
skoro dostana podwyzke to moze wezma sie za ta cholote ktora codziennie handluje pod bazarem, a szanowni panowie policjanci stoja na ul. lubartowskiej i czekaja na jelenia aby zlamał przepisy
0
A pracownicy cywilni też dostaną ale chyba po łbie.
0
A ja uwazam ze żołnierzom nalezy sie podwyzka . Jesli zarabiasz malo , poszukaj innej pracy ... A nie marudzisz . Mogliby jeszcze dla strazy pozarnej zwiekszyc pensje , a nie dla policji . Oni nic nie robia
0
marta napisał:
A ja uwazam ze żołnierzom nalezy sie podwyzka . Jesli zarabiasz malo , poszukaj innej pracy ... A nie marudzisz . Mogliby jeszcze dla strazy pozarnej zwiekszyc pensje , a nie dla policji . Oni nic nie robia
Policja musi dostać,bo musi pałować,jak to stwierdził konfident BOLEK. To jest jego sugestia w stronę RYŻEGO.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: