Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
starego dziada puścili do domu, czy ich porąbało, zamknąć do śmierci, idiota, nie miał prawka i jechał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
starego dziada puścili do domu, czy ich porąbało, zamknąć do śmierci, idiota, nie miał prawka i jechał
no dokladnie. wymiar "sprawiedliowości" made in poland- demorkacja obroniona::/ Wyrazy wspolczucia i szczere zyczenia szybkiego powrotu do zdrowia dla Maluszka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziada zamknąć ,bo rodzina dziecka jest zrozpaczona !Dziad będzie świętował w Bożenardzenie w domu ,a biedne dziecko w szpitalu.Ktoś tu zrobił dobrą przysługę temu głupkowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komitet obrony demokracji działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam czasem jeżdżę na rowerze z córką w podobnym wieku, ale nigdy mi nawet przez myśl nie przeszło, by jechać jezdnią. ZAWSZE wybieram chodnik (chyba, że nie mam innego wyjścia), zwłaszcza, że jadąc z dzieckiem w foteliku mamy do tego pełne prawo. Widzę na zdjęciach, że był tam ładny chodnik. Szkoda, że tata nie podjął decyzji, że z niego skorzysta. Współczuję całej rodzinie traumy i mam nadzieję, że nic poważnego sie nie stało. 52 latkowi życzę opamiętania i rozumu, bo życie ludzkie jest bardzo kruche...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KILLER - WYRWAĆ CHWASTA - WYKONAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadek robił za słupek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...