Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

4 PKO Półmaraton Solidarności. 551 osób dobiegło do mety (zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 czerwca 2016 r. o 20:14 Powrót do artykułu
weźcie ten napis solidarność, bo jak widzę do czego oni doprowadzili nasz kraj to aż mnie trzęsie, rozpieprzyli gggooooooooo miedzy sobą, bo my ludzie pracy klepiemy biedę, tylko obecnie złodzieje, kombinatorzy, oszuści i wielodzietne mają się dobrze bo na***ą dzieci i w wuj pieniędzy za darmo dostają, tylko nie uczciwie pracujący, emeryci, oni klepią biedę, wuj z takim krajem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 pko półmaraton taka jeat nazwa?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejsc premiowane oraz losowo wybrany odsetek biegaczy powinni zostac poddani testom antydopingowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogoda podobna do zeszło rocznej, ale dałam radę. Kolejny pko Półmaraton Solidarności uważam za zaliczony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na fotach mnie nie ma, ale półmaraton przebiegnięty :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...