Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

44-letnia Polka chce sprzedać swoje dziewictwo za pół miliona zł

Utworzony przez znawca kobiet, 13 listopada 2009 r. o 12:27
Kto by chciał taką starą cnotę?!Teraz to ona powinna zapłacć pół miliona temu,kto zdecyduje się pozbawić ją "dziewictwa. A swoją drogą,to właśnie to dziewictwo powoduje,że nikt się nią nie interesuje.A może przystąpi do stowarzyszenia dziewic konsekrowanych?Informacji udzieli każdy proboszcz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to ja by chciał!!? Ja - 52 letni prawiczek. (hahaha)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proponuję sęk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O żesz fak!!!!! bleeeeeee........ Tej to chyba widać, że nieużywane części rzuciły się na mózg. Na marginesie, co ma wspólnego "katoliczka" z "dziewicą" i po co podawać takie informacje? Katoliczki prują się jak każde inne, przecież seks to zdrowie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona powinna dopłacić do tego interesu, żeby ją ktoś rozdziewiczył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buahahahahahahahahah 500 tys za ryczącą 40 dziestke!!!! buhahahahahahahah buahahahahah buahahahahaha o cholera chumor tyodnia. Za 500 zl mozna miec studentke luks klasa 20-25 lat mlodzioutka jedrna, skora do zabawy a tu stara rumpa za tyle kasy chce sie stuknac!!! buahahahahah buahahahahahah wysiadlem. To ona powinna doplacic zeby ja ktos przeczyscila a nie jej placic za 500 tys to bym mial bzykania codziennie 20 parolatek przez dobre pare lat!!! a nie jakies stare obwisle barachło którego nikt do tej pory nie chcial!!!! ŻAŁOSNA KOBIETA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na stare lata jej sie na Sex zebrało i jeszcze za kasae!!! a do Łeby nad morze jechac i pomału do piachu sie przyzwyczajać...a nie pierdy wymyślać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przereklamowany towar !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co na to proboszcz ? dobrodziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
a co na to proboszcz ? dobrodziej.
Może jakiś amator antyków się znajdzie i ją weźmie do renowacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za jakie pół miliona jak nigdy się nie bzykała to co ona ma o tym pojęcie. Są ładniejsze a przede wszystkim młodsze i dużo więcej potrafią a po za tym za pierwszym razem to sama męka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy towar aby się nie przeterminował i wciąż nadaje do spożycia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KURCZE ALE TEN ARTYKUŁ MNIE ROZBAWIŁ! TO ISTNY HICIOR! DAWNO SIĘ TAK NIE UŚMIAŁAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stara rura zachciało jej się i chce jeszcze kasę na tym zbić trzeba było pomyśleć o tym 20 lat wcześniej "dziewico"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym wieku, to ona już płaci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.......SĄ MŁODSZE,ŁADNIEJSZE I TŃSZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......TEŻ DZIEWICE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heheheh ta pani reprezentuje polskie dziewice na aukcji międzynarodowej eheheheheheh ciekawe czy zrobi karierę za granicą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za idiotka!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była dzisiaj w Rozmowach w toku, ech...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...