Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

49-latek uderzał reklamówką z kociętami o ścianę

Utworzony przez Kasia, 12 czerwca 2011 o 18:49
Co za okropność:-( Trzeba być psychicznie chorym, żeby móc coś takiego zrobić:-((
Zaloguj się, aby oddać głos
0
powiem jedno : szubienica
0
proponuje włożyć jego do worka walnąć kilka razy o ścianę na takich ludzi po prostu brak słów
0
mam pomysł. weźmy dzieci tego pana do worka i tak tym pouderzajmy o ściane. Sadysta z tego faceta!!!!!! A co to za kara 2 lat za takie cierpienia biednych niewinnych zwierzat...
0
SKURW**EL!!!
0
sku****syństwo
0
Och jejku jej, nawiedzeni znowu będą płakać i wymyślać coraz to gorsze kary dla "przestępcy", tak jakby nie wiadomo co się stało.
0
Normalny napisał:
Och jejku jej, nawiedzeni znowu będą płakać i wymyślać coraz to gorsze kary dla "przestępcy", tak jakby nie wiadomo co się stało.
Zmień nick na "pier***nięty"
0
futrami o ścianę ale numer nic mnie tak dzisiaj nie rozbawiło http://youtu.be/pdMfqiRugxQ
0
mietek napisał:
futrami o ścianę ale numer nic mnie tak dzisiaj nie rozbawiło http://youtu.be/pdMfqiRugxQ
Lecz się, jak widać nie tylko grypa ale i deb***izm połączony ze zezwierzęceniem roznosi się drogą kropelkową? Jak to jest zabawne dla Ciebie to ....ech szkoda słów
0
Oko za oko!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: