Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

5. PKO Półmaraton Solidarności: Kenijczycy najszybsi [wyniki biegu]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 czerwca 2017 r. o 17:47 Powrót do artykułu
To dla kenijczykow to jest konkurs czy dla Polaków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrawiam pseudopolicjantów z drogówki ktorzy kompletnie nie radzili sobie z ruchem tego dnia. skoro się pewnych rzeczy w dziedzinie prowadzenia nie potrafi to niech nie zgadzają się na tego typu manifesty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czasie biegu zatrzymano ruch na Męczenników Majdanka, Wolskiej, Łęczyńskiej, Lotniczej, Dywizjonu 303 i w innych miejscach. Gigantyczne korki stanęły na Bronowicach, Dziesiątej, Makach. Chaos trwał ponad godzinę. Następnym razem GŁĄBY pomyślcie o tym, że inni ludzie jadą na pociąg, autobus, na lotnisko, do kina, na basen, do pracy czy na umówione spotkania i spóźnienie przez wasze biegi oznacza dla nich nie tylko wkurw ale i straty finansowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już drugi maraton w przeciągu miesiąca , który nie mal sparaliżował ruch w Lublinie ! Niech w tym ratuszu zaczną myśleć jak i gdzie mają ustalać trasy dla biegaczy. A Policja wystawi doświadczonych pracowników a nie jakiś frędzli, którzy tylko i wyłącznie są w Policji dzięki znajomościom, bo o kierowaniu ruchem to nie mają pojęcia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkurs jest dla biegaczy. To do tego polglowka z 17:47.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spiedralac z tymbiegani na pola. Dzieci się gotują w samochodach bo co miesiąc pajace musza blokować ulice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był super bieg! :) Świetna organizacja i atmosfera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bieglam w tym biegu, pobilam zycióweczke, wiec jestem zadowolona, juz zawsze ten bieg będzie mi się dobrze kojarzyl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emocje niesamowite, ekipa jeszcze lepsza. pozdrawiam Was i do zobaczenia na kolejnych trasach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie znajomi namówili i chyba będę stałą bywalczynią tych imprez :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja w tym roku sie chyba skusze w koncu bo co chwile cos innego wypadało :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...