Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powinien nie pracować i zwolnić miejsce bezrobotnemu .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakbym wygrał taką pensję tobym już dzisiaj rzucił swoją pracę , wywaliłbym ze łba swojemu szefowi, zgłosiłbym szefa do urzędu skarbowego i przedstawił dowody że oszukuje na podatkach . Następnie przez rok albo i więcej non stop był pił alkohol. Piwo i wódka co dzień by gościło w moim jadłospisie. Ale by było fajnie tak wygrać , nigdzie nie pracować i cały czas pijanym być.
0
nie ma co myśleć na 20 lat, nie wiadomo czy tyle przeżyję, liczy się tu i teraz :P
0
Zaznaczyłem 5tyś bo wychodzi więcej niż 1mln
0
Gratulacje z Łukowa. Tylko pozazdrościć. Powodzenia
0
Lepiej wziąść 1mln nawet na lokatę ~3% to wychodzi około 2500zł miesięcznie z samych odsetek
0
W moim wieku rozkładanie na 20 lat nie ma sensu! Musiałbym po prostu za długo żyć!
0
Tego materiału nie wolno Wam ominąć! To fragment występu Piotra Marca, od którego internety aż huczą www.facebook.com/KlubPoselskiKukiz15/videos/451544181714505/
0
Na no komu 5 tyś w wieku 67 lat? jak się bawić, to TERAZ! (znaczy po Wielkim Poście)
0
Ktoś z kiedyś powiedział, że "Pierwszy milion trzeba ...", a w tym przypadku lepiej WYGRAĆ.
0
Tego materiału nie wolno Wam ominąć! To fragment występu Piotra Marca, od którego internety aż huczą www.facebook.com/KlubPoselskiKukiz15/videos/451544181714505/
Jak tam jest ten sługa kaczora Kukiz to ja podziekuje  :D  a wygranej pozazdrościc.
0
Jakbym wygrał taką pensję tobym już dzisiaj rzucił swoją pracę , wywaliłbym ze łba swojemu szefowi, zgłosiłbym szefa do urzędu skarbowego i przedstawił dowody że oszukuje na podatkach . Następnie przez rok albo i więcej non stop był pił alkohol. Piwo i wódka co dzień by gościło w moim jadłospisie. Ale by było fajnie tak wygrać , nigdzie nie pracować i cały czas pijanym być.
Może i fajnie by tak było, ale przy takim trybie życia, ten "cały czas" mógłby być bardzo krótki.
0
wolałbym 5 tysiecy co miesiąc przez 20 lat ponieważ wyszło by to o 200 tys zl więcej niż raz wygrać 1 mln zł :)
0
widzę, że wszyscy "kochają" swoich szefów" ja też swojemu powiedziałbym co myślę.... :)
0
Po ch... taki interes. Kto wie czy 20 lat dana osoba przeżyje... ani samochodu, ani domu nie kupi, bo nie ma hajsu fizycznie..... bez sens to lotto
0
Zasadnicze pytanie. Czy owe 5 tysięcy uwzględnia inflancję???
0
Gratuluję szczęścia.
0
Jak widać zarobił swoją pensję i może nie pracować. A ciekawe co zrobilibyście gdybyście wygrali kilkaset milionów w loterii na https://www.worldlotteryclub.com ?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: