Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

50+ nie skreśla Cię jako pracownika

Utworzony przez men_53, 28 października 2008 o 10:51
I po co pleść takie bzdury. Jestem z grupy 50+, mgr inż. PW, ze sporym doświadczeniem zawodowym, dobrą umiejętnością obsługi komputera (opisane niby-kursy są na zdecydowanie niższym poziomie niż moje umiejętności), nawet z doświadczeniem w prowadzeniu własnej, średniej firmy. Czego nie umiem - nie znam angielskiego (i pewnie już nie poznam). I co? I nic! Mogę sobie rozsyłać dokumenty, jeżeli sam nie znajdę pomysłu na nowy biznes to pracować nie będę, szans na zatrudnienie nie mam praktycznie żadnych, jestem skreślany już na etapie czytania CV. Kursy może dają nadzieję, ale nic ponadto.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mam równo 50 lat , biegła obsługa komputera, doświadczenie zawodowe duże, szukam pracy już od pół roku i zawsze słyszę jedno ; "Dziękujemy ale to praca dla osób do 35 roku życia".
0
Takie szkolenia , służą głównie firmom "szkoleniowym". "Szkolą za pieniądze unijne" (czyli mówiąc po ludzku nasze) i jest to przykład tzw. wyrzucania pieniędzy w błoto. Tym bardziej, że dookoła jest cała rzesza ludzi znacznie lepiej od takich kursantów przygotowana, w dowolnym wieku. Atutem ludzi starszych jest doświadczenie, którego nikt nie chce.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: