Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

52 osoby zginęły w weekend na drogach

Utworzony przez Mieszkaniec Lublina, 3 grudnia 2012 r. o 13:29
ciekawe czy po przeczytaniu tego artykułu co niektórzy dalej są nastawieni anty do fotoradarów i samochodów inspekcji! PS. dodam że jeżdżę sporo bo ok. 400 km dziennie i nie pracuję w Policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co zamierzacie mi zrobić...? Co najwyżej mnie posolicie i rozpuścicie, ale ja wrócę i znowu zweryfikuję umiejętności kierowców... haha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi nic nie zrobicie... Będę taka jaka zechcę być...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Lublina napisał:
ciekawe czy po przeczytaniu tego artykułu co niektórzy dalej są nastawieni anty do fotoradarów i samochodów inspekcji! PS. dodam że jeżdżę sporo bo ok. 400 km dziennie i nie pracuję w Policji
chyba latasz samolotem 400km dziennie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Lublina napisał:
ciekawe czy po przeczytaniu tego artykułu co niektórzy dalej są nastawieni anty do fotoradarów i samochodów inspekcji! PS. dodam że jeżdżę sporo bo ok. 400 km dziennie i nie pracuję w Policji
Kierowcy nie są nastawieni sceptycznie do fotoradarów dlatego BO TAK tylko buraczki chciałyby poszaleć. Jak czytam albo słyszę zdania, ze fotoradary pogorszą sytuację bo zamiast patrzeć na drogę będziemy musieli patrzeć na fotoradar albo będziemy gwałtownie hamować to odpowiedź jest prosta: Jechać zgodnie z przepisami albo łamać je z umiarem. Na terenie zabudowanym nie raz mijałem fotoradar (info dla zacofanych: atrap już nie ma) gdzie ograniczenie było do 50 km/h a ja jechałem 60-65 km/h i nie dostałem mandatu. Krótko mówiąc - żeby dostać mandat z fotoradaru trzeba nieźle przegiąć pałę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...