Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

7-letni chłopiec wjechał quadem w betonowe ogrodzenie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 maja 2017 o 11:11 Powrót do artykułu
komunie się zaczęły...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
rodzicom tego dziecka kibicuje mój kolega Darwin :)
0
Juz był u Komunii?
0
Narażenie dziecka na utratę życia. Chyba jest na to jakiś paragraf? I pokrycie kosztów leczenia.
0
Nominacja do nagrody Darwina.
0
sama mam syna w tym w tym wieku,nasuwa mi się mnóstwo pytac
0
Trzeb było kupić większego kłada, wtedy przejechałby przez to betonowe ogrodzenie.
0
po komunii rodzinka nacurwiona a pociecha bawi się prezentem od krzestnego terz nayebanego rzall i bul
0
E, komunie to się ma w wieku 8 albo 9 lat. A teraz chyba nawet 10, bo komunie przenieśli do 3 klasy SP.
0
Pierwsze nurtujące i podstawowe pytanie jakim spsobem syn wziął się na tym świecie.
0
janda napisał:
Pierwsze nurtujące i podstawowe pytanie jakim spsobem syn wziął się na tym świecie.
 Stare chińskie przysłowie mówi: Mnożyć się i ziemię zaludniać byle pies potrafi......
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: