Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Abp Życiński o in vitro: lepsze to niż nic

Utworzony przez katolik w rozterce, 16 grudnia 2008 r. o 08:19
biskupie Józefie czy pozbierałeś wszystkie swoje plemniki z prześcieradła? Jak chrześcijanin pytam co mam zrobić z plemnikami które mi wytrysnęły w czasie snu? Moze przyniose abyś je ochrzcił i potrzymał sobie w lodówce może się z nich coś wylęgnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uwżam p osła Gowina za człowieka któryy tak naprwdę jest reprezentantem kleru i jako taki powinien chodzić w czarnej sukience. j
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO ,MĄDRZY SIĘ NA WSZYSTKIE TEMATY TAK JAK WCZEŚNIEJ SEKRETARZE PZPR Z KTÓRYMI KLEROWI TEŻ SIĘ SUPER WSPÓŁPRACOWAŁO,MOŻE BY SIĘ ZAJĄŁ KRUCHTĄ ,TO PRZECIEŻ POWOŁANIE TYCH TALIBÓW WTYKAJĄCYCH NOCHY W KAŻDĄ SFERĘ ŻYCIA WSZYSTKICH OBYWATELI.JAK WYNIKA Z KSIĄŻKI KUMPLA PO FACHU POWINIEN RACZEJ SIĘ WYTŁUMACZYĆ ZE SWYCH POWIĄZAŃ Z SB JAKO FILOZOF ,BO NIE TAK DAWNO NORMALNY CZŁOWIEK DO ZSMP WSTYDZIŁ SIE ZAPISAĆ A TERAZ NA TO WYSZŁO ŻE KABLARZ I SPRZEDAWCZYK BĘDZIE NORMLNYCH LUDZI POUCZAŁ,ZWYKŁA LUDZKA UCZCIWOŚĆ NAKAZYWAŁA BY POWŚCIĄGLIWOŚĆ ALE OD TAKIEGO CÓŻ TU WYMAGAĆ,TACY ŻYJĄ Z MIESZANIA ZWYKŁYM LUDZIOM W MÓZGACH BREDZĄC O SWOICH CHORYCH WARTOŚCIACH.PRAWDĘ POWIEDZIAŁ MARX ŻE RELIGIA TO OPIUM DLA LUDU,Z TEGO WYNIKA ŻE Z NAĆPANYMI NIE POROZMAWIA BO TAKI MA ZAWSZE RACJĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądrego mamy biskupa! Zeby tak reszta kleru brała z niego przykład...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...