Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Abp Życiński zapowiada publikację swojej teczki

Utworzony przez ŚWIETA, 24 grudnia 2008 o 14:03
SZATAŃSKI PODSZEPT: Przed długim weekendem kościelnym Axcelencja wręcz szaleje - raz dyspensa, teraz teczki... taki to już szatański podszept. A skoro o szatanie i dyspensie to KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJA SIE POLACY wdzięczny za rok 1994 i wymrożone małe dzieci, o których nie raz już było za pośrednictwem Axcelencji zadba, aby duchowieństwa doby humor nie opuszczał przy ołtarzach: SZATAŃSKI PODSZEPT: Korzystając z udzielonego sakramentu dyspensy KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC kantynuuje HISTORIE BIBLIJNE, a w dniu dyspensy przypada święto św. SZCZEPANA: Sw. Szczepan dostał się do nieba. Chodził tam w stroju niebiańskim - czyli bez niczego, a dla duchowieństw: jak go pan bóg stworzył. Po niebiańskich zklamarkach przechadzali się wszyscy nie wyłączając samego pana Boga! Spacerowawszy św. Szczepan natknął się na gorejącego krzaczka i zaczął dbać, aby sie za szybko nie wypalł i aby coś dla pokoleń zostało... Z daleka dostrzegł go pan Bóg i przyłożywszy ręce do ust woła:Co robisz? co rooooobisz...? Św. Szczepan milczy. Sytuacja powtarza się kilka razy, aż nie wyttzymał sam Anioł Stróż. Zjawiwszy się Anioł Stróż szepcze du ucha Szczepanowego: - Odpowiedz Szczepanie, odpowiedz Szczepanie... - Szczepan ani słowa, a pan Bóg dmie w miechy.... Ruszyło to Anioła Stróża i znowu mówi: - Szczepanie odpowiedz..., Szczepanie odpowiedz... Zlitował się Szczepan nad niedolą Anioła i odpowiedział: - Szcze Panie! I tak powstaje dalszy ciąg historii o świętym Szczepanie... (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech publikuje co chce.Tu juz nic nie pomoże. Całym swoim publicznym ( polityczną działalnością) życiem potwierdził, że jest FILOZOFEM. Przepadł.Od tego ucieczki nie ma.Chyba,że do klasztoru.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
z oczywisrym pytaniem odnośnie teczki stawianym. Owa teczka wykupiona zostanie w całości wydana, czy raczej będzie bardzo mocno brakowana. Kiedyś zastanawiałem się jako dziecko nad fragmentem św. Ewangelii o wilkach w owczej skórze. .................
Zaloguj się, aby oddać głos
0
- Mądrość Syracha- .... W mowie jest chwała i niesława, a język człowieka(bywa) jego upadkiem. - Księga Mądrości- ...Zatem nie ukryje się żaden z mówiących niegodziwie..... Kto ustanowił Was Sędziami ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"SZATAŃSKI PODSZEPT" -Epilog: Patrząc na Axcelencje i ostatnie wydarzenia w hłowie powstaje Apokalipsa - identyczna jak ta biblijna. Na kogo więc patrzył św. Jna, sokor Axcelencji jeszcze nie było? Kończąc SZOPKĘ, której końca nie widać to: Pan bóg słysząc odpowiedź Szczepana zrobił wielkie zdziwko. Wezwał do siebie Anioła Stróża na dywanik i dał Mu nauczkę: - Ty, sufler! Jak nie umisz, to nie podpowiadaj! (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: