Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

ABW zatrzymała internautę ws. pochwalania terroryzmu i ułatwiania go

Utworzony przez Al.adamek, 5 czerwca 2012 o 20:08
Ta trza go do guatanamo,paranoja to ja tez uwazam ze usa se zasluzyla.a i zydki to piecyka.WHITE THE FULL YES OFCORS POLICE FUCK BLACK PICK OWENAKCOWAL POWER LOVE OSAMA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mogą mu naskoczyć. Przekazywanie ogólnodostępnych informacji nie jest nawoływaniem do niczego. Chyba, że opublikował utajnione materiały wyniesione z zakładów wojskowych.
0
Nie lubie idiotow ( bo tylko idiota pochwala zamachy z 11 wrzesnia 2001 ) ale musze stanac w obronie aresztowanego chlopaka . U nas w USA mozna plesc bzdury jakie tylko sie chce na ten temat ( 11 wrzesnia 2001 ) i nikt nie ma prawa Ci tego zabronic ani tym bardziej Ciebie aresztowac . Kazdego dnia wiadomosci jakie nadchodza z Polski utwierdzaja mnie w przekonaniu , ze slusznie nazywam Wasz system polityczny : EUROFASZOKOMUNA . I jest to jakas ironia losu poniewaz bylem aresztowany i skazany przez "komunistyczne" wladze za rozpowszechnianie informacji , ktore mogly wywolac niepokoje spoleczne . Byl to rok 1982 stan wojenny w Polsce . Po kilku latach zdecydowalem sie na wyjazd na emigracje do USA . Ciesze sie , ze to zrobilem poniewaz USA to jedyny prawdziwie wolny kraj na swiecie . Dzisiaj juz bym nie potrafil zyc i mieszkac w Polsce . Ludziom w Europie a szczegolnie w Rzeczpospolitej wydaje sie , ze maja wolnosc . Jesli ktos chce wiedziec co to jest wolnosc to musi bodaj przez rok pomieszkac w Ameryce . Wracajac do aresztowania tego chlopaka przez ABW - przypomina mi to lata "komunistycznego" terroru . Tutaj nic sie nie zmienilo . Cos mi sie wydaje , ze ta wasza Unia Europejska i ten wasz system polityczny : EUROFASZOKOMUNA jeszcze Wam wszystkim wyjdzie "bokiem" .
0
Czy wiesz, że: Najłatwiej zabić cwela z ABW strzelając mu w pusty łeb z pistoletu? Pozdrawiam.
0
Dlatego co niektórzy powinni uzywac TOR-a
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: