Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Adwokat do rozwodu na co patrzeć?

Utworzony przez Ania80, 1 maja 2016 o 00:54
Na co głównie zwracać uwagę przy wyborze adwokatów. (Sprawa nie jest zbyt łatwa)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak nie jest łatwo, to oczywiście na % wygranych walk, bo on musi być jak najwyższy. 
0
A jak mogę sprawdzić ile dany adwokat ma wygranych walk? Trzeba się z nim kontaktowa, żeby się dowiedzieć? 
0
Nie wiem czy da się to jakoś sprawdzić. Chyba jedyną opcją jest kontakt. Dosyć szybko znalazłam adwokata którego szukałam Patryka Riedla http://www.adwokat-riedel.pl/ma kancelarie w mieście Wodzisław Śląski i Katowice, on ma dosyć duży % wygranych spraw. 
0
Przecież nie tylko o to chodzi. Mówimy o rozwodzie, a tutaj najbardziej w grę wchodzą emocje. Właśnie dlatego powinno się zwracać uwagę na to, jakie usposobienie ma dany adwokat i czy utrzymuje swój spokój na sali sądowej. Dużo dobrego słyszałem o mecenasie Budrewiczu z Warszawy i o jego empatii dla klienta. Właśnie takie rzeczy są istotne i to nimi się kierujcie.
0
Ważna jest rzetelność, terminowość i zaangażowanie. Mój rozwód prowadziła adwokat Agata Niewiadomska z Warszawy, ale w Olsztynie też pracuje. Żeby wygrać sprawę musisz mieć obok adwokata, który Cię wesprze i dobrze przygotuje się do sprawy. Moja sprawa była trudna i bardzo emocjonująca- nie wiem jak bym przez to przeszła, gdyby nie to, że trafiłam na tak profesjonalną i rzetelną Panią adwokat. 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: