Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Afera solna: Badania wykazały, że sól nie jest groźna dla zdrowia

Utworzony przez konsument(dawniej obywatel, 7 marca 2012 r. o 18:18
PRL-bis jest w całości szkodliwa dla zdrowia Polaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie szkodliwa, to znaczy, że można ja stosować przy produkcji zywności. Pieprzą tak, bo sie boją wprowadzenia zakazu importu NASZEJ POLSKIEJ "ZDROWEJ" ŻYWNOŚCI do krajów UE. A co my jesteśmy truci, można i podtruć paru niemców, czy rumunów i jeszcze do ruskiego trafi trochę tego dobra narodowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta skandaliczna sól to odpad przy produkcji gazowego chloru z elektrolizy solanki ,zawiera 4% siarczanu sodu który nie jest szkodliwy ale jego obecnośc w żywności powoduje wzdęcia jelitowe... Zdrowa żywność to ta która ma mniej jonów sodu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mogę używać wapna budowlanego, mam alergię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deuter napisał:
Ta skandaliczna sól to odpad przy produkcji gazowego chloru z elektrolizy solanki ,zawiera 4% siarczanu sodu który nie jest szkodliwy ale jego obecnośc w żywności powoduje wzdęcia jelitowe... Zdrowa żywność to ta która ma mniej jonów sodu...
Nie powoduje wzdęcia jelitowe, tylko działa przeczyszczająco - żeby wywołać taki efekt, musiałbyś zjeść parę kilo tej wypadniętej soli i wcześniej byś się porzygał. http://www.4poziom.net/slowniczek,s,SOL%20GLAUBERSKA.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie słone pieniądze musi być zdrowa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak weterynarz stwierdza,że to jest zdrowe,to musi być dla zwierząt zdrowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...