Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Afera solna: Badania wykazały, że sól nie jest groźna dla zdrowia

Utworzony przez konsument(dawniej obywatel, 7 marca 2012 o 18:18
PRL-bis jest w całości szkodliwa dla zdrowia Polaka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak nie szkodliwa, to znaczy, że można ja stosować przy produkcji zywności. Pieprzą tak, bo sie boją wprowadzenia zakazu importu NASZEJ POLSKIEJ "ZDROWEJ" ŻYWNOŚCI do krajów UE. A co my jesteśmy truci, można i podtruć paru niemców, czy rumunów i jeszcze do ruskiego trafi trochę tego dobra narodowego.
0
Ta skandaliczna sól to odpad przy produkcji gazowego chloru z elektrolizy solanki ,zawiera 4% siarczanu sodu który nie jest szkodliwy ale jego obecnośc w żywności powoduje wzdęcia jelitowe... Zdrowa żywność to ta która ma mniej jonów sodu...
0
Czy mogę używać wapna budowlanego, mam alergię...
0
deuter napisał:
Ta skandaliczna sól to odpad przy produkcji gazowego chloru z elektrolizy solanki ,zawiera 4% siarczanu sodu który nie jest szkodliwy ale jego obecnośc w żywności powoduje wzdęcia jelitowe... Zdrowa żywność to ta która ma mniej jonów sodu...
Nie powoduje wzdęcia jelitowe, tylko działa przeczyszczająco - żeby wywołać taki efekt, musiałbyś zjeść parę kilo tej wypadniętej soli i wcześniej byś się porzygał. http://www.4poziom.net/slowniczek,s,SOL%20GLAUBERSKA.html
0
Za takie słone pieniądze musi być zdrowa !!!
0
Jak weterynarz stwierdza,że to jest zdrowe,to musi być dla zwierząt zdrowe.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: