Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
znowu k**** te złodzieje z plusa. 2x z rzedu z 25zł na koncie nagle robi sie 0.01 a pani w plusie jak zawsze nie wie o co chodzi. nie zainteresowali sie nawet jak zrobilem awanture w glownym pkc plusa w lbn. teraz wszystkim powtarzam ze plus = syf !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi zabralo 2 razy po 3,66 zl i to dobrze bo mialem pare zlotych wiecej ...Mozna takie cos zareklamowac i powinni takie cos uwzglednic,,mi kiedys takie cos uwzglednili..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postanowiłam wysłać jdnego smsa w sobotnim głosowaniu, oczywiście był problem więc próbowałam kilka razy bez skutku ale z konta ubylo mi ok.30zł, nawet nie otrzymałam smsa zwrotnego ani żadnego raportu doręczenia. Telefon mam w mix plusie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam glosowalem na krzysztofa żuka. Wyslalem AŻ 5 SMSÓW. On naprawde ma talent do likwidowania wszystkiego. Cukrownie już zlikwidowal, teraz pora na likwidacje Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda tylko, że nawet plus twierdzi, że mogło dojść do zakłamania i wyniki nie są miarodajne: http://pasjagsm.pl/news/czy-awaria-plusa-sfalszowala-wyniki-finalu-mam-talent-8097.html#comments
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam ten sam problem. Ale pracownik Plusa poinformował mnie, że mogę się ubiegać o zwrot środków. Trzeba złożyć reklamacje na adres bok@plus.pl. Musicie podać telefon z którego środki zniknęły, opis problemu i adres korespondencyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, to niesprawiedliwe..Oddadzą pieniądze za wysłane sms, ale oddany głos się będzie liczył i oczywiście wygrana trafi do Magdy, która z całym szacunkiem dla niej-nie wypadła najlepiej w finale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy co piszą obraźliwe teksty, to oczywiście beztalencia - BURAKI XXI wieku,którzy zazdroszczą albo kasy albo talentu!!Pomimo Madziu,że jesteś małą dziewczynką to jesteś WIELKA- tak trzymaj!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVN bardzo szybko mógłby uciąć dyskusje, czy awaria Plusa miała wpływ na wynik sobotniego finału - niech podadzą % wyniki dla 2. i 3. miejsca. Jeśli przewaga Welcówny była znaczna, to faktycznie nie ma tu nad czym deliberować. Gorzej jeśli o wygranej zdecydowały ułamki. TVN to jednak stacja, która nie szasta statystykami i nie lubi pokazywania słupków, bo wtedy łatwiej robi się z ludzi głupków No to rymem! Pozdro mat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wszyscy co piszą obraźliwe teksty, to oczywiście beztalencia - BURAKI XXI wieku,którzy zazdroszczą albo kasy albo talentu!!Pomimo Madziu,że jesteś małą dziewczynką to jesteś WIELKA- tak trzymaj!!!!!
dobra dobra ty sie tak nie napinaj!taka prawda że nie zasłużyła na tą wygraną. a skoro twierdzisz inaczej to masz słuch jak te twoje "Buraki XXIw."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wszyscy co piszą obraźliwe teksty, to oczywiście beztalencia - BURAKI XXI wieku,którzy zazdroszczą albo kasy albo talentu!!Pomimo Madziu,że jesteś małą dziewczynką to jesteś WIELKA- tak trzymaj!!!!!
hehe....zeby mowic o talencie, to trzeba miec jako takie rozeznanie w tym, czego ten talent dotyczy.....jezeli Ty mowisz o talencie tego dziecka, to nie masz zielonego pojecia o muzyce....taki talent przejawia ok 30% dzieci w tym wieku.... To byl program "mam talent" a nie "mam wsparcie", emocje nie powinny glosowac !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZKODA MI WAS ŻAŁOŚNI ZAZDROŚNICY!!! WYGRAŁA DZIEWCZYNA Z NASZEGO WOJEWÓDZTWA WY ZAMIAST JEJ GRATULOWAĆ OBRAŻACIE NIEWINNE DZIECKO, PRZELEWACIE NA NIĄ SWOJĄ ZŁOŚĆ I HIPOKRYZJĘ BO JESTEŚCIE NIEUDACZNIKAMI!!!! CZY TA DZIEWCZYNKA MANIPULOWAŁA SMSAMI? CZY TA DZIEWCZYNKA ZMANIPULOWAŁA TVN I PROGRAM "MAM TALENT"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
SZKODA MI WAS ŻAŁOŚNI ZAZDROŚNICY!!! WYGRAŁA DZIEWCZYNA Z NASZEGO WOJEWÓDZTWA WY ZAMIAST JEJ GRATULOWAĆ OBRAŻACIE NIEWINNE DZIECKO, PRZELEWACIE NA NIĄ SWOJĄ ZŁOŚĆ I HIPOKRYZJĘ BO JESTEŚCIE NIEUDACZNIKAMI!!!! CZY TA DZIEWCZYNKA MANIPULOWAŁA SMSAMI? CZY TA DZIEWCZYNKA ZMANIPULOWAŁA TVN I PROGRAM "MAM TALENT"?
ja uważam, że manipulowała, swoim gadaniem o biedzie i chałupie, ot co. Twierdzę także, że talentu to u niej ze świecą szukać, bo fałszuje jak cholera. I gów** wam do tego, że mam takie zdanie. Przynajmniej jestem szczera, mogła być nawet z Honolulu i dalej bym tak twierdziła, to że jest z Lubelszczyzny nie świadczy, że od razu mam ją kochać i wielbić skoro nie kocham i nie wielbię jej pseudo darcia japy. POZDRO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Skakiego, ktory napisal na Waszym Forum: Nie będę się rozpisywać ale to co zrobił TVN w MAM TALENT to wielkie OSZUSTWO i kpina z ludzi, oglądaliśmy ten program cały dzisiejszy dzień klatka po klatce, wszystko było ustawione, totalna kpina! Ta mała, trochę "cwaniara" (wymuszająca litość) grała zaskoczenie, mimo, że wszyscy na scenie wiedzieli, przed ogłoszeniem wyniku głosowania, kto wygra. Zachowanie Prokopa było bardzo niestosowne, nie dopuścił Bednarka nawet do słowa, gdy ten go o to poprosił, a podejrzewam, że chciał podziękować swoim fanom. Nie wierzę w taki wynik głosowania, sami wysłaliśmy 5 sms-ów na Kamila, wszyscy znajomi także na niego głosowali... TVN dla mnie i dla mojego otoczenia STRACIŁ WSZYSTKO, nigdy nie wyślemy już żadnego sms-a w żadnym głosowaniu bo to i tak, nie ma znaczenia... ROBIĄ, CO CHCĄ TO WIELKA NIESPRAWIEDLIWOŚĆ i ŻENADA. TVN skrzywdził największy talent - KAMILA BEDNARKA i jego fanów tym samym, to pewne - STRACIŁ NASZĄ OGLĄDALNOŚĆ I ZAUFANIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVN = TV Niedrzwica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
ja uważam, że manipulowała, swoim gadaniem o biedzie i chałupie, ot co. Twierdzę także, że talentu to u niej ze świecą szukać, bo fałszuje jak cholera. I gów** wam do tego, że mam takie zdanie. Przynajmniej jestem szczera, mogła być nawet z Honolulu i dalej bym tak twierdziła, to że jest z Lubelszczyzny nie świadczy, że od razu mam ją kochać i wielbić skoro nie kocham i nie wielbię jej pseudo darcia japy. POZDRO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
internauto pupilku Bednarka wyslalismy duzo sdms i PN i Lasku i moi znajomi i dzieki Bogu ze ta dziewczynka wygrala a ty gosciu wez sobie na strzymanie jak masz sraczke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
ja uważam, że manipulowała, swoim gadaniem o biedzie i chałupie, ot co. Twierdzę także, że talentu to u niej ze świecą szukać, bo fałszuje jak cholera. I gów** wam do tego, że mam takie zdanie. Przynajmniej jestem szczera, mogła być nawet z Honolulu i dalej bym tak twierdziła, to że jest z Lubelszczyzny nie świadczy, że od razu mam ją kochać i wielbić skoro nie kocham i nie wielbię jej pseudo darcia japy. POZDRO
pokaz co sama potrafisz bo ty choc tylko na forum a drzesz swoja jape z zazdrosci bo bo nie myslisz o innych tylko o swojej japie badz innym narzadzie do wydawania dzwiekow roznych a to ze jestes zafascynowana kims innym nie jest podstawa do mowienia zle o kims
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marianoitaliano napisał:
ja tam glosowalem na krzysztofa żuka. Wyslalem AŻ 5 SMSÓW. On naprawde ma talent do likwidowania wszystkiego. Cukrownie już zlikwidowal, teraz pora na likwidacje Lublina
W następnej edycji mam talent wysylajmy smsy na Krzysztofa Żuka. Likwidacja wszystkiego to też talent
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy fl napisał:
pokaz co sama potrafisz bo ty choc tylko na forum a drzesz swoja jape z zazdrosci bo bo nie myslisz o innych tylko o swojej japie badz innym narzadzie do wydawania dzwiekow roznych a to ze jestes zafascynowana kims innym nie jest podstawa do mowienia zle o kims
jestem zafascynowana,ale twoją "elokwentną" odpowiedzią ten bełkot, który rzekomo napisałeś/aś do mnie nie przemawia. Po pierwsze nie jestem nikim zafascynowana Po drugie mam swoje zdanie na ten temat Po trzecie mam prawo wypowiadać się o tym dziecku jak chcę, ponieważ mam prawo do wyrażenia swojej opinii, dla mnie ona po prostu fałszowała. Koniec kropka. Wypada naprawdę słabo w porównaniu z innymi finalistami. I nie mówię tu o kimś konkretnym. Dziecko wzięło widzów na litość. Tyle3 w tym temacie. Stare babki płaczki górą, pomogły rodzicom Magdy w wybudowaniu domu. Ale to nie jest program "Zlitujcie się" tylko podobno "Mam talent", ona ten talent może i ma, ale w manipulacji i socjotechnice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...