Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
byl lublin jest zadupie napisał:
W następnej edycji mam talent wysylajmy smsy na Krzysztofa Żuka. Likwidacja wszystkiego to też talent
A ja jestem oczarowana talentem Krzysztofa Żuka. On jest wspanialy. Jaja jak u Jelenia, naprawdę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy przy wysyłaniu sms-ów tylko na w/w miała miejsce opisana sytuacja??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki tam napisał:
A czy przy wysyłaniu sms-ów tylko na w/w miała miejsce opisana sytuacja??
TAK . każdy sms na ŻUKA liczyl się jak 5 smsów.dziwię się, że nie wygral. Musi go poznać caly kraj a nie tylko lublin. KRZYSZTOF ŻUK NA PREZYDENTA POLSKI, ZLIKWIDUJMY POLSKĘ!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba bylo wylaczyc telefon ja mam w tej sieci i nie mialem takiego problemu najgorzej jak z niczego sie robi wielkie halo najwidoczniej jak na nia ktos glosowal z plusa to bylo kilka a jak na bednarka tez lecialo kilka smsow takze byly rowne szanse WSZYSCY TYLKO SIE PASTWICIE NA JEJ WYGRANEJ SZKODA WAM TAKIEGO SZMALU 240 000 TYS CO NIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TA WYGRANA JEST NORMALNYM SKANDALEM. TVN ROBI NAM Z POLSKI... NIEDRZWICE. NIE DAJMY SIE TEJ STACJI SKRETYNIAC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trzeba mieć nierówno pod sufitką aby wysyłać sms-y na te głupoty. Jak dzieci, jak dzieci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TA WYGRANA JEST NORMALNYM SKANDALEM. TVN ROBI NAM Z POLSKI... NIEDRZWICE. NIE DAJMY SIE TEJ STACJI SKRETYNIAC.
Ale jak widzę po tobie ta głupota medialna trafia na podatny grunt...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byl lublin jest zadupie napisał:
W następnej edycji mam talent wysylajmy smsy na Krzysztofa Żuka. Likwidacja wszystkiego to też talent
Tylko nie zapomnij wcześniej wysłać SMSa do Abramowic o przyjęcie Cię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie, BARDZO WAŻNE, zbieramy materiały i dowody świadczące o błędach operatora i tym samym o ewentualnym wypaczeniu wyniku. Nie chodzi tu oczywiście o zabieranie tej małej biednej dziewczynce kasy, ona niczemu nie zawiniła, chodzi o dojście do prawdy. Jeśli macie jakieś bilingi, dowody zdjęciowe (z widocznymi komunikatami błędów w komórce) czy inne materiały mogące świadczyć o błędach operatorów sobotniego głosowania sms i chcecie pomóc wyjaśnić sprawę, wysyłajcie je wraz z jakimiś danymi kontaktowymi na adres: pomylka.mamtalent@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi zjadlo 25 zl, normalnie oszustwo jakies
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie, BARDZO WAŻNE, zbieramy materiały i dowody świadczące o błędach operatora i tym samym o ewentualnym wypaczeniu wyniku. Nie chodzi tu oczywiście o zabieranie tej małej biednej dziewczynce kasy, ona niczemu nie zawiniła, chodzi o dojście do prawdy. Jeśli macie jakieś bilingi, dowody zdjęciowe (z widocznymi komunikatami błędów w komórce) czy inne materiały mogące świadczyć o błędach operatorów sobotniego głosowania sms i chcecie pomóc wyjaśnić sprawę, wysyłajcie je wraz z jakimiś danymi kontaktowymi na adres: pomylka.mamtalent@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polak ma swoja mentalność jednego wyniesie na niebiosa drugiego z depcze z błotem zazwyczaj tego dobrego. Dajcie spokój jak by wygrał ktoś inny był by tez szum. i tak czas pokaże kto tak naprawdę jest wygrany kto się wybije z oszczerstw i kłamstw kogo ludzie będą słuchać i czy za jakiś czas słuch po niej zaginie czy ( liczę na to ) będzię miała karierę aby żeby tego nie za przepaściła!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malwina napisał:
Postanowiłam wysłać jdnego smsa w sobotnim głosowaniu, oczywiście był problem więc próbowałam kilka razy bez skutku ale z konta ubylo mi ok.30zł, nawet nie otrzymałam smsa zwrotnego ani żadnego raportu doręczenia. Telefon mam w mix plusie.
naprawdę wysyłacie te durne smsy za xx.xx PLN ??? po co ?? ale ten marketing pierze wam mózgi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- tia? chyba na oglądanie gołych panienek w k iblu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda to mała dziewczynka - dziecko i śpiewac powinna utwory dla dzieci, tu miałaby pole do popisu i zapewne szanse na sprzedaż ewentualnie wydanej płyty, ale litości - nikt nie kupi jej płyty tylko po to aby posluchac utworów Edyty Geppert wykonywanych przez DZIECKO, to samo tyczy utworów Dżemu - normalne, że każdy kupi wydawnictwo źródłowe a nie powielane powtarzam przez DZIECKO. Magda ma talent ale powinna go spożytkowac w kierunku dla siebie odpowiednim - piosenek dla dzieci, jeśli jej rodzice tego nie rozumieją to ja nie rozumiem tych rodziców... Dodam jeszcze, że to jest wygrana Magdy a nie jej rodziców - powinna jej pomóc w karierze, nie wierzę, że rodzice mogliby chciec jej to zabrac by wybudowac dom. Zapewnienie godnego miejsca zamieszkania sobie i dzieciom należy właśnie do obowiązków rodziców i nie wierzę że jacyś rodzice mogliby zabrac własnemu dziecku pieniądze tylko po to, żeby stworzyc to, do czego sami byli zobowiązani przed urodzeniem ewentualnych dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ma ten Bednarek fanatycznych fanow:] zlinczujcie ta mala najlepiej:/ mnie jakos nie zachwycil w finale mial miny i zachowywał jak by się ujarał przed występem a to zamykanie oczu jest irytujące PS. a czy skoro taki byl blad plusa to jak ktos glosowal z mixplusa na kogokolwiek innego to nie dzialo sie to samo bo juz czytalem taki komentarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Programow nie wygrywa sie przez litosc tylko przez talent! Dali dziecku wygrac bo niby takie biedne i zachrypniete a Kamil ma prawdziwy talent, swietny glos i jest wielkim odkryciem. To jemu nalezala sie wygrana!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mam telefon w Mixplusie i głosowałam na Mage ale na szczęście mi policzyli tylko za jeden sms.Ciekawa jestem jak to sie rozwinie? Szkoda Magdy jeżeli się okaże że dzięki awarii zdobyła te 300000 bo dziewczynka ma talent, a niesmak zostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja dziewczyna wysłała sms na tego pojeba bednarka i zjadło jej 30 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety ten pan talentu nie ma, dziewczynka moze cos w zyciu zrobic, a gra na gitarze to nie jest sztuka, zwlaszcza w oparciu o 6 chwytow, pozdrawiam Pawel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...