Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Afganistan: Polski żołnierz Daniel Ambroziński zostawił żonę i córkę

Utworzony przez beduin, 11 sierpnia 2009 r. o 12:36
kate napisał:
Nie macie pojęcia o czym mówicie. Zwłaszcza o pieniądzach. Mojego męża nikt nie zapytał czy chce jechac. Dostał rozkaz. Denerwuje mnie kiedy jakiś głupiec pisze: " Jak jechał na WOJNĘ to NIE myślał o żonie i dziećiach - Tacy ludzie to nazywa się ich - NAJEMNIKAMI .Robią robotę za grubą forsę i jak się uda to zarobią a jak nie to wracają w trumnach.Wyrazy wspóczucia dla rodziny. " Ciekawe czy starczyłoby ci na tyle odwagi żeby tam pojechac, bo widze ze w ocenianiu ludzi o których nic nie wiesz jestes bardzo odważny
PROSZĘ MAŁŻONKĘ DANIELA AMBROZIŃSKIEGO O KONTAKT. DZABIR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje dla wojska w Kanadzie. Tutaj jak rozkaz to rozkaz. Kanada ma 2800 zolnierzy w Afganistanie. Ponad dwustu poleglo. W USA tez jest podobnie. Jak rozkaz to rozkaz. Myslalem, ze we wszystkich armiach jest podobnie... "Rozkaz to rozkaz".... czyzby w Polsce bylo inaczej? Tom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZABIR napisał:
PROSZĘ MAŁŻONKĘ DANIELA AMBROZIŃSKIEGO O KONTAKT. DZABIR
Witam! Dopiero teraz przeglądam strony internetowe związane ze śmiercią mojego męża. Jeśli chcesz się ze mną skontaktować to mój mail natajla20@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo smutne :-(kondolencje dla rodziny. Moj mąż początkiem pażdziernika również wyjechał na misje do Afganistanu...wierze że wroci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...