Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to znaczy postaramy, powinno brzmieć spełnimy wszystkie obiecanki dudacida. Już się rakiem wycofują bo wiedzą że to są zwykłe kłamstwa bez pokrycia na które ciemnota się skusiła.
Idż do BOLKA po te 100 milionów,ty tępa DZIDO.,bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże widzisz I nie grzmisz. Biedni Polacy,ktorzy głosowali na Dudę. Naobiecywał im gwiazdki z nieba,a nic nie dostaną. Musiał obiecywać zeby wygrać. A głupi ludzie uwierzyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idż do BOLKA po te 100 milionów,ty tępa DZIDO.,bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże widzisz I nie grzmisz. Biedni Polacy,ktorzy głosowali na Dudę. Naobiecywał im gwiazdki z nieba,a nic nie dostaną. Musiał obiecywać zeby wygrać. A głupi ludzie uwierzyli.
Spieprzaj dziadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kornhauser? hmm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej ładna i dobrze się ubiera.Mam nadzieję,ze także mądra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynajmniej ładna i dobrze się ubiera.Mam nadzieję,ze także mądra.
Jest jedna u DUDY a nie całe przedszkole,cały autobus  tak jak u tego dziecioroba Bula. To mi się bardzo podoba,przez to wlaśnie nasz kraj będzie tańszy i oszczędny w utrzymaniu i wiadomo już skąd się znajdą pieniądze dla emerytów, na  "krótszy wiek emerytalny "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niemka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pierdzę to mówię duda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jedna u DUDY a nie całe przedszkole,cały autobus  tak jak u tego dziecioroba Bula. To mi się bardzo podoba,przez to wlaśnie nasz kraj będzie tańszy i oszczędny w utrzymaniu i wiadomo już skąd się znajdą pieniądze dla emerytów, na  "krótszy wiek emerytalny "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz się zacznie. Jarosław z ojcem dyrektorem zacierają już ręce. Sielanka się zacznie po jesiennych wyborach. Wtedy zobaczymy prawdziwe oblicze i zamiary.
rydzyk dostanie już na wstępie w 2016 pół budżetu królestwa i łapkę kota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra =zgodna= z tradycjami rodzinnymi Polski?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A podobno miało być bez Żydów a ona córka żydowskiego profesora. Proszę sprawdzić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A podobno miało być bez Żydów a ona córka żydowskiego profesora. Proszę sprawdzić !
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A podobno miało być bez Żydów a ona córka żydowskiego profesora. Proszę sprawdzić !
Żydy CYCU są wszędzie !!!  jak motocykle !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...