Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oby tak bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej Duda to znakomity wodolejca, lepszy od Komorowskiego. Kaczyński lać wody nie umie, jest na to zbyt inteligentny, to jego największa wada. Wodolejstwo w polityce jest najważniejsze, bez tego sukcesu się nie osiągnie, dla tego ludzi zbyt inteligentni nie osiągną szczytów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz się zacznie. Jarosław z ojcem dyrektorem zacierają już ręce. Sielanka się zacznie po jesiennych wyborach. Wtedy zobaczymy prawdziwe oblicze i zamiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest, nie przeżywaj tylko strzel sobie w łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest, nie przeżywaj, tylko strzel sobie w łeb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej Duda to znakomity wodolejca, lepszy od Komorowskiego. Kaczyński lać wody nie umie, jest na to zbyt inteligentny, to jego największa wada. Wodolejstwo w polityce jest najważniejsze, bez tego sukcesu się nie osiągnie, dla tego ludzi zbyt inteligentni nie osiągną szczytów.
Ty jesteś największym przykładem końcówki ostatniego zdania ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam, że Pan Duda nie mówił w kampanii, że się postara spełnić obietnice. ON MA TERAZ OBOWIĄZEK JE SPEŁNIĆ A NIE SPRÓBOWAĆ szanowna kobieto. A dla mnie pierwszą damą jest moja żona a nie jakaś tam pani prezydentowa. DO ROBOTY PANIE ANDRZEJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czas pokazać, że ma Pan JAJA a nie tylko język.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej Duda to znakomity wodolejca, lepszy od Komorowskiego. Kaczyński lać wody nie umie, jest na to zbyt inteligentny, to jego największa wada. Wodolejstwo w polityce jest najważniejsze, bez tego sukcesu się nie osiągnie, dla tego ludzi zbyt inteligentni nie osiągną szczytów.
 
To teraz się zacznie. Jarosław z ojcem dyrektorem zacierają już ręce. Sielanka się zacznie po jesiennych wyborach. Wtedy zobaczymy prawdziwe oblicze i zamiary.
 
Przypominam, że Pan Duda nie mówił w kampanii, że się postara spełnić obietnice. ON MA TERAZ OBOWIĄZEK JE SPEŁNIĆ A NIE SPRÓBOWAĆ szanowna kobieto. A dla mnie pierwszą damą jest moja żona a nie jakaś tam pani prezydentowa. DO ROBOTY PANIE ANDRZEJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czas pokazać, że ma Pan JAJA a nie tylko język.
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam, że Pan Duda nie mówił w kampanii, że się postara spełnić obietnice. ON MA TERAZ OBOWIĄZEK JE SPEŁNIĆ A NIE SPRÓBOWAĆ szanowna kobieto. A dla mnie pierwszą damą jest moja żona a nie jakaś tam pani prezydentowa. DO ROBOTY PANIE ANDRZEJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czas pokazać, że ma Pan JAJA a nie tylko język.
Spieprzaj dziadu !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że DUDA nie będzie nigdy do górników strzelał jak ten  "chój " POlszewicki ,mam również nadzieję ze szybko przywróci do pracy Jana Pośpieszalskiego i jego program " Bliżej "w końcu mam nadzieję że to już NA PRAWDĘ koniec komunizmu w naszej ojczyżnie a początek wielkiej demokracji .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest, nie przeżywaj, tylko strzel sobie w łeb.
To jest barani łeb vel komunistyczna czerwona świnia spuszczona z łańcucha z Abramowic tylko na okres kampanii prezydenckiej jak jeden inny pies który chodził u BULA na smyczy przez ten cały okres.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka typowa Polka jak kazda Niemka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziemy dumni z tak świetnie prezentującego się Prezydenta i Pierwszej Damy !!!!! wiemy na pewno że Polska osiągnie sukces a Polacy bezpieczeństwo i zadowolenie ,oczywiście inteligencja,wykształcenie idzie w parze z urodą !!! nareszcie !!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że BUL zdiął już tą POczwarkę ze sceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że DUDA nie będzie nigdy do górników strzelał jak ten  "chój " POlszewicki ,mam również nadzieję ze szybko przywróci do pracy Jana Pośpieszalskiego i jego program " Bliżej "w końcu mam nadzieję że to już NA PRAWDĘ koniec komunizmu w naszej ojczyżnie a początek wielkiej demokracji .
  Pani Jadziu , jest Pani zapewne katoliczką (ale  z małej litery) i co niedziela w kościółku , ale nie do końca znamy 10 przykazań , oj szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Pani Jadziu , jest Pani zapewne katoliczką (ale  z małej litery) i co niedziela w kościółku , ale nie do końca znamy 10 przykazań , oj szkoda  
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUDE ???
Debil???p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy postaramy, powinno brzmieć spełnimy wszystkie obiecanki dudacida. Już się rakiem wycofują bo wiedzą że to są zwykłe kłamstwa bez pokrycia na które ciemnota się skusiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że DUDA nie będzie nigdy do górników strzelał jak ten  "chój " POlszewicki ,mam również nadzieję ze szybko przywróci do pracy Jana Pośpieszalskiego i jego program " Bliżej "w końcu mam nadzieję że to już NA PRAWDĘ koniec komunizmu w naszej ojczyżnie a początek wielkiej demokracji .
Jadzia jakim prochem wyprali ci twój łeb. Nie chlaj więcej tej wódki z UKRAINY 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadzia jakim prochem wyprali ci twój łeb. Nie chlaj więcej tej wódki z UKRAINY 
Kto tam znowu Jadzię pyta ? ...................................................................................pyta ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...