Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Air Show: Piloci SU-27 nie chcieli się katapultować (wideo x2)

Utworzony przez Lubelak1, 30 sierpnia 2009 r. o 18:44
Nie chcieli się katapultować , to pa , pa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupi lubelok bez szacunku dla śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak1 napisał:
Nie chcieli się katapultować , to pa , pa.
milcz szczylu i zachowaj powagę w obliczu śmierci ( nie jesteś lubelakiem ale chamem i cwaniakiem, dla takich jak ty kija szkoda)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę szacunku kretynie!!! Kolejny "polaczek" za mały do zrozumienia takich spraw!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu, gdzie, na jaki adres nalezy przekazywać te nakręcone filmy? Film, który nakręciłem trwa minutę i kończy się dokładnie minutę przed tragedią. Chwile potem samolot zawrócił nad lotniskiem, i skierował się w stronę lasu. W tym momencie zrobiłem jeszcze zdjęcie (gdy kierował się w stronę lasu). Chwile później zniknął mi w obiektywie i po około 5 sekundach zza lasu wyłoniła się czarna chmura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm.... deb***izm?... nie katapultowali sie bo zachowali zimna krew az do samego konca. bo nie mysleli o swojej du***, tylko o zyciu innych. bohaterstwo, cudowna osobowosc i tyle, Tobie "pa pa" a nie niezwykle doswiadczonym pilotom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bohaterstwo.... to były ułamki sekund... widzialam to na wlasne oczy.... w glowie sie nie miesci jaka to tragedia... w oczekiwaniu na to ze wyleci zza lasu... pojawila sie tylko chmura dymu... MASAKRA !!! [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam.To dosłownie sekundy.Samolot gwałtownie tracił ciąg i leciał praktycznie w stronę widowni,ale w ostatniej chwili wykonał manewr w stronę lasu i próbował osadzić maszynę,ale było już za późno.Piloci są bohaterami bo gdyby nie ten manewr zginęłoby wielu ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak1 napisał:
Nie chcieli się katapultować , to pa , pa.
głupku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Lubelszczyzny i wstyd mi za takiego "lubelaka"....jak możesz coś takiego pisać?? Wiesz nie wszyscy ludzie są tacy jak Ty,że martwią sie tylko o swoją dupę! Ci piloci dla mie na zawsze pozostaną bohaterami....kto wie czy gdyby się katapultowali byłbym nadal wśród żywych?...byłem bardzo blisko tej katastrofy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam tam, widziałam, to jest tragedia, wielka tragedia .Być może piloci poświęcili swoje życie aby uratować inne.To bohaterstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ich nie żałuję ,jak ich żałujecie to im pomnik wystawcie,zapominacie o jednym do czego byli szkoleni DO ZABIJANIA gdyby to byli cywilni piloci to inna sprawa.Łatwo pisać i żalić a patrzeć jeszcze łatwiej jak latają,a że swoim lataniem i wyszkoleniem bojowym w innym miejscu nie na SHOW przynoszą szybką śmierć to jest dobrze.???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ani razy nie lecieli w stronę widowni ani dosyc blisko niej akcja z jego "występu" rozgrywała się nad pasem startowym oraz nad trawą lotniska, samolot byl bardzo daleko od widowni w chwili przed uderzeniem . manewr który im nie wyszedł kończyli nad lasem z widocznym skutkiem .... Żal mi tych pilotów do ostatniej chwili walczyli z maszyną by nie uderzyć w zabudowania za lotniskiem (NIE CHODZI TU O WIDOWNIE..)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam tam i widziałam to z bliska ponieważ siedziałam w loży vipowskiej:/ To był tragiczny widok:( 2 lata temu również widziałam wypadek samolotów z grupy ,,Żelazny'' Współczuje rodzinom pilotów którzy zginęli w katastrofach lotniczych... Piloci SU 27 zachowali się bohatersko poświęcając własne życie dla innych ludzi.. Szkoda że na świecie mało takich ludzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
Byłam tam i widziałam to z bliska ponieważ siedziałam w loży vipowskiej:/ To był tragiczny widok:( 2 lata temu również widziałam wypadek samolotów z grupy ,,Żelazny'' Współczuje rodzinom pilotów którzy zginęli w katastrofach lotniczych... Piloci SU 27 zachowali się bohatersko poświęcając własne życie dla innych ludzi.. Szkoda że na świecie mało takich ludzi....
Vipowska damo, jak w AFGANISTANIE zrzucali na ludność cywilną bomby, to taż byli BOHATERAMI???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszyscy mogą być bohaterami nie wiem czy oni są można gdybać można się kłócić wyzywać ale myślę że należy uczcić ich chwilą ciszy, niezależnie od tego do czego ich szkolili i kto popełnił błąd i jaka jest przyczyna.Kim by nie byli, byli ludźmi zachowajmy się z szacunkiem . Po drugie nie wierzcie władzom w wyjaśnienia bo czuję że i tak sprzedadzą jakaś bajkę jak to z tymi ptakami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda chlopakow, walczyli dzielnie, widzialem go podczas lotu, wygladal slicznie. jak zykle ludzie dali pokaz jacy sa glupi i nierozumni-> w kolejce do kas podczas wypadku i kiedy wszyscy wiedzieli juz co sie stalo glownym tematem bylo wielkie oburzenie z powodu odwolania, bo przeciez daleko sie rozbil i czemu im ku*** nie oddadza kasy za bilety. to bylo takie zalosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Air Show 2009 w Radomiu był najgorzej zorganizowaną imprezą na jakiej byłam kiedykolwiek! Dojazd do i z parkingów (brak specjalnych autobusów, masakryczne korki, w których stały zatłoczone autobusy miejskie), kolejki do kas, walające się śmieci, włamania na pobliskie ogródki działkowe (zero reakcji policji na niszczenie przez ludzi cudzego mienia), fatalne nagłośnienie, brak toalet w mieście (przez co w krzakach były tłumy ludzi oddających mocz) - to tylko niektóre z szokujących zaniedbań organizatorów! Po 5 godzinach jazdy z Warszawy (100 km) dowiedziałam się, że pokazy zostały odwołane, a na płytę lotniska i tak początkowo nie chciano nas wpuścić, chociaż kasy były już zamknięte. Powrót z lotniska na parking to 4 km spacer, bo żadnych autobusów nie było. A o powrocie do Warszawy już nie wspomnę... Byłam tam pierwszy i ostatni raz! Polecam wszystkim oglądanie transmisji w telewizji! Składam jednakże szczere kondolencje dla rodzin zmarłych tragicznie pilotów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dokumentalista. sam sie nieomal zabił. Pójdzie do BBC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak1 napisał:
Nie chcieli się katapultować , to pa , pa.
A skad niby wiadomo, ze nie chcieli sie katapultowac ? Moze po prostu zawiodla technika i nie mieli szans zeby sie uratowac ? Kto to wie ? Cokolwiek sie zdarzylo fakt jest taki, ze zginelo dwoch pilotow...Uczcijmy te tragedie minuta ciszy ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...