Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Akcja ekologów: Zwolnij! Zwierzę na drodze!

Utworzony przez Marco, 29 września 2010 o 18:41
Śmiech mnie ogarnia, "zwolnij zwierze na drodze" - w cywilizowanych krajach drogi są ogrodzone siatkami ( nie tylko autostrady) a u nas w Polsce to trzeci świat, dziki kraj - szkoda gadać ....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Marco napisał:
Śmiech mnie ogarnia, "zwolnij zwierze na drodze" - w cywilizowanych krajach drogi są ogrodzone siatkami ( nie tylko autostrady) a u nas w Polsce to trzeci świat, dziki kraj - szkoda gadać ....
A gdzie to ty widziałeś,aż tak poogradzane drogi ?. Owszem są takie miejsca gdzie są takie ogrodzenia połączone ze specjalnymi przejściami nad jezdniami,ale tylko sporadycznie tam gdzie autostrady przebiegają przez parki narodowe i na terenach specjalnie chronionych.Ale żeby to było aż tak powszechne ? .No chyba,że za Uralem ? tam nie byłem.W tym roku sarna przeleciała mi drogę w takim miejcu gdzie bardziej spodziewałbym się Balcerkowej w stroju bikini niż jej.Co chcę powiedzieć ?- Nic nas nie uchroni przed takimi sytuacjami.Trzeba mieć odrobinę wyobraźni a to lepsze od najwyższych płotów.
0
Marco napisał:
Marco, ale wcale nie musisz zwalniać -demokracja ...tylko szkoda :łosia,jelenia czy innego zwierzaka gnanego instynktem na żerowisko za drogą lub zapachem samicy w rui.Szkoda też,że to zwierzęta nie mają rozumu bo na ciebie raczej liczyć nie można ?.
0
szkoda .. to tylko i wyłącznie mojego samochodu i nerwow po starciu z pewną sarną.. zwierzeta sa glupie, nie patrzą na boki tylko biegną.. raz juz mialam bliskie spotkanie ze zwierzakiem ktore mi wyskoczylo praktycznie na maske.. traf tak chcial no i o ;D to loteria jest, komu i gdzie wyskoczy
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: