Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Akcja Karnawał: Lubelscy policjanci tropią pedofili

Utworzony przez Tadek 17, 28 stycznia 2009 o 14:27
Brawo dla policji, jak najwiecej takich akcji... Tych chorych psychicznie ludzi trzeba wyłapać i pozamykać, najlepiej na dożywotke!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Osobiście gdybym dorwał takiego pedofila to bym mu tak wpie33olił że na intensywnej do końca życia by leżał...
0
Tadek 17 napisał:
Brawo dla policji, jak najwiecej takich akcji... Tych chorych psychicznie ludzi trzeba wyłapać i pozamykać, najlepiej na dożywotke!
Psychicznie chorych ludzi sie leczy w szpitalach psychiatrycznych chcialem zauwazyc
0
Gdyby jakies tajne komando zlapalo i obcielo kilku pedofilom jaja to bylaby przestroga dla reszty. Co wy na to drodzy internauci?
0
Gdyby jakies tajne komando zlapalo i obcielo kilku pedofilom jaja to bylaby przestroga dla reszty. Co wy na to drodzy internauci?
dobry pomysł ale ja bym ścierwa ręką nie dotknął - najpierw zanurzyłbym we wrzątku na 5 minut (po szyję)
0
Witam Tylko ilu z nich to prawdziwi pedofile a nie internauci którzy przypadkiem klikneli jakis link lub sciągali z internetu takie fotki z udziałem małolatek. Sama ogladanie trudno tez okreslic pedofilią, skoro nikt w ten sposób nie robi nikomu krzywdy. Co do policji to niech lepiej zajmie sie stronami w sieci które takie tresci udostepniaja , istnieja i nikt ich nie zamyka a nie sama prowadzi prowokacje udostepniając takie w sieci.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: