Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Akcja krzyż przed Pałacem Prezydenckim: Coraz więcej ludzi

Utworzony przez nick, 9 sierpnia 2010 r. o 23:48
No 23:41 -> Admin już śpi wiec jakiś zmanipulowany gazeciarz który za kare został na nocnym dyżurze robi "wielki artykuł". Jak można jeszcze rozdmuchiwać ta sprawę która jest polityczna zagrywką mająca ośmieszyć miedzy innymi osoby głosujące na PIS i które z wyglądu pasują do słuchaczy pewnego manipulującego radia. A poza tym ten krzyż to zasłona dymna co by ludzie nie myśleli o nowych stawkach VAT. Poza tym uważam ze taki gazeciarz (bo nie dziennikarz) ma spore szanse zostać na starość takim "zwolennikiem krzyża" bo mentalność tych ludzi już ma tylko jeszcze go w tą stronę nikt nie pokierował. Sam jestem przeciwnikiem krzyża w tym miejscu (tym bardziej ze nawet go księża chcieli zabrać). Zaznaczam ze uważam się za osobę wierzącą, praktykującą i widząca dlaczego wierzy w Boga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze zdrowiem wszytko ok u ciebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcieli mieć po królewsku, to czego ten krzyż chcą mieć w Warszawie? Katastrofa w Smoleńsku, ciała na Wawelu, dusze nie wiadomo gdzie, a krzyż w Warszawie - bez sensu!!! Niech Córka sobie go postawi pod domem. Kto chciałby mieszkać tam gdzie każdego miesiąca znoszą kwiaty pod krzyż. Jestem osobą wierzącą, ale to jest przesada, to co tam się dzieje to nic wspólnego z wiarą nie ma. A Kościół wtyka nos w nieswoje sprawy: in vitro, sex a tam gdzie trzeba to umywa ręce.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo to, oprócz rodziny, obchodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
analfabeci...mohery przez "ch"....ehhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka czytam i słucham i jestem pełen podziwu dla PO i TVN'u jak z głupków robią jeszcze większych głupków - 70% społeczeństwa chce usunięcia krzyża czyli kolesiom z Chełma Siemiatycz Krasnegostawu i innych przeszkadza krzyż oni moze nawert w Warszawie w tym roku nie byli ... ale przeszkadza. Czekam kiedy idoci lansowni przez tvn zarządają usuniecia krzyża z Giewontu przeciez to też miejsce publiczne a kraj mamy świecki. a moze tak wsystkie sKRZYŻowanai zamienić na ronda bo sie źle kojarzy. Nie podniecajcie sie tym krzyżem tak naprawdę ma to tylko służyć odwróceniu uwagi, a dziadki niech sobie sidzą i modlą sie pod tym krzyżem. MI TEN KRZYŻ NIE PRZESZKADZA ANI NIE POMAGA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłe show!Czy będzie więcej tego typu imprez...?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Niezłe show!Czy będzie więcej tego typu imprez...?!!!
To są typowo kryminalne metody, robi się zadymę, a w tym czasie sięga się po portfele lub popełnia inne bezeceństwa . Tworzy się konflikty zastępcze, tak było z Wawelem i teraz jest z krzyżem, temu samemu służy nagłaśnianie Palikota. Jednocześnie jeśli sięga się po takie metody to świadczy że wkroczyliśmy w schyłkowy okres rządów tej tak zwanej demokracji. Jeszcze jedno to zarzucanie komuś konfliktowości i przypisywanie wszelkiego zła w związku z tym, co jest typowym sofizmatem, bo postęp i zmiany nie mogłyby być możliwe gdyby nie sprzeciw, ścieranie się różnych koncepcji. Bo czy będzie dobrze jeśli pogrążeni w miłości i zgodzie pozostawimy obecnej władzy w rękach śledztwo w sprawie Katastrofy Smoleńskiej, pozwolimy na dalsze zadłużanie państwa, trwonienie majątku narodowego, w imię zgody by żyło się lepiej - niektórym. Włączyć myślenie i odrzucić ten cały scheiss który wam sączą Mendia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny protest, wspaniała inicjatywa. Ludzie nie dali się sprowokować krzyżo-fanatykom. Zaczynam wierzyć w ludzi- parę dni temu każdy kto ma mózg zamiast papki z wody święconej i plakatu Lecha, poczuł niesmak- państwo w imię spokoju uległo TERRORYSTOM. Nie ma na to zgody jak i na zawłaszczanie przez PISiaki Polski i naszych symboli - bez należnej Im czci i szacunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malone napisał:
taka czytam i słucham i jestem pełen podziwu dla PO i TVN'u jak z głupków robią jeszcze większych głupków - 70% społeczeństwa chce usunięcia krzyża czyli kolesiom z Chełma Siemiatycz Krasnegostawu i innych przeszkadza krzyż oni moze nawert w Warszawie w tym roku nie byli ... ale przeszkadza. Czekam kiedy idoci lansowni przez tvn zarządają usuniecia krzyża z Giewontu przeciez to też miejsce publiczne a kraj mamy świecki. a moze tak wsystkie sKRZYŻowanai zamienić na ronda bo sie źle kojarzy. Nie podniecajcie sie tym krzyżem tak naprawdę ma to tylko służyć odwróceniu uwagi, a dziadki niech sobie sidzą i modlą sie pod tym krzyżem. MI TEN KRZYŻ NIE PRZESZKADZA ANI NIE POMAGA.
Masz kolego kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem a 70% Polaków wyzywasz od głupków- piękne. Przeszkadza mi krzyż w urzędzie, Sejmie pod Pałacem Prezydenckim, w szkołach. W konstytucji masz wyraźnie opisany stosunek Państwa do KK, chyba że i jej nie szanujesz, wtedy szoruj na BUSa do Wawki powspierać tych psychopatów pod krzyżem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tow napisał:
Masz kolego kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem a 70% Polaków wyzywasz od głupków- piękne. Przeszkadza mi krzyż w urzędzie, Sejmie pod Pałacem Prezydenckim, w szkołach. W konstytucji masz wyraźnie opisany stosunek Państwa do KK, chyba że i jej nie szanujesz, wtedy szoruj na BUSa do Wawki powspierać tych psychopatów pod krzyżem
a na Giewoncie nie przeszkadza ci krzyż ?? przecież mamy państwo świeckie. mamy też państwo prawa, a niestety nie obowiązuje ono polityków po (paligłup) to ci nie przeszkadza ??
Ostatnio edytowany 10 sierpnia 2010 r. o 11:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzyż jak i inne symbole religijne nie powinni egzystować w miejscach publicznych, ponieważ to przeczy konstytucji. Jednym słowem mówiąc, won z pod pałacu z krzyżem i z mocherami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umarł Król, niech żyje Król!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...