Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a gdzie była ochrona która wie gdzie i kto występoje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowcy - katolicy, miłujący bliźniego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj (niedziela) ok godz 19 akcja się powtórzyła, rozstawiali się na Rynku pod Trybunałem i ogłaszali jako katolicka grupa pantomimy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To raczej Korwinowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisowcy - katolicy, miłujący bliźniego?
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawicowe oszołomy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pantomimy były fajne, co wy chcecie? Pod nikogo się nie podszywali, mówili, że są Grupą Studenckiej Pantomimy Chrześcijańskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam na mieście, jak występowali i przedstawiali się jako chrześcijańska grupa pantomimy, więc wszystko było powiedziane, nie wiem, skąd pretensje. Gdzie wolność słowa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez przesady z tym alarmem, po co ta nagonka? Widziałam pantomimy, bardzo na poziomie, rzeczywiście przekaz biblijny. Ci młodzi ludzie nie mówili, że są katolikami. To najwidoczniej interpretacja jakiegoś widza. Przestrzeń miasta jest otwarta na wszelkie inicjatywy poniżej 15 osób, więc nie widzę problemu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawa inicjatywa młodzieży. Przynajmniej oni pokazali coś nad czym warto się zastanowić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że Ci młodzi ludzie robią coś więcej niż tylko siedzą z założonymi rękami. A z poglądami powinno się dyskutować a nie zakazywać ich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serio komuś się chce donosić do gazety, że ludzie jakieś ulotki rozdają? Sensacja wielka, faktycznie... Alarm!!! "Czytelnik" chyba nie zauważył, że czasy się troszkę zmieniły i już można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
organizatorzy Carnavalu się nie popisali.. "Przedstawiciele organizatora wezwali rozdających te materiały do zaprzestania działania i opuszczenia terenu imprezy." - no proszę Was - niby tacy fajni, nowocześni, tacy otwarci na inicjatywę, tak chcą skłonić mieszkańców do dialogu.... pff.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co widziałem to aktorzy nie mieli żadnych szyldów i nie podszywali się pod organizatorów. Prezentowali swoje przedstawienie. Chyba to jeszcze nie jest zakazane?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za durna gazeta publikujaca tego rodzaju donosy? Przecież to jest żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wystąpienia były dużo ciekawsze niż ten cały festiwal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy organiatorzy tego carnawału maja monopol na występy w przestrzeni publicznej w naszym mieście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
otwarci, tolerancyjni spinaja zwieracze, bo nie wszyscy sa otwarci i tolerancyjni (tj. mysla inaczej niz oni).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"grupa osób w czarnych strojach, z pomalowanymi twarzami" - biedny pan Piotr chyba pierwszy raz w życiu widział pantomimę... ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jest takie coś jak ewolucja? Ktoś widział? Ktoś sprawdził? Nawet ewolucjoniści przyznają, że mają z tym problem i to tylko teoria jest. To, że wykładają to szkołach i na uniwersytetach to jeszcze nie przesądza że ta teoria stanie się prawdą, tym bardziej, że możliwość przedstawiania innych teorii jest mocno ograniczona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...