Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mnie z bolącym uchem po południu też nie miał kto przyjąć dopiero tam mi pomogli. To jest właśnie nasza służba zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no niestety możemy podziękować pieprzonym solidaruchom z lat 80 na czele z bolkiem, to oni zniszczyli w nas człowieczeństwo, teraz każdy dba o siebie, ma gdzieś innych, nawet będąc w kościele zastanawiam się jak ksiądz ma w tym interes głosząc Słowo Boże. Także brawo solidaruchy z lat 80, osiągnieliście swój cel, zniszczyliście nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze teraz trzeba powielic ten list,albo w formie elektronicznej rozeslac go wszystkich szpitali,przychodni,gabinetow,lekarzy,niech maja jako wzor jak z pacjentem sie obchodzic,jak postepowac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze teraz trzeba powielic ten list,albo w formie elektronicznej rozeslac go wszystkich szpitali,przychodni,gabinetow,lekarzy,niech maja jako wzor jak z pacjentem sie obchodzic,jak postepowac.
  w co ty jeszcze wierzysz, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz wszyscy z bolącymi kolanami na oddział ratunkowy a ci z zawałem niech czekają :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Służba zdrowia? Co to jest ? Kochani to chory jest system gdzie nie ważne czy cierpisz najważniejsza jest ekonomia. NFZ to wytwór który nie pozwala nam ludziom mającym związek z ochroną zdrowia pracować .bo co ?limity!!! Jak chcesz to oraj bo i tak nikt Ci za to nie zapłaci bo nie ma już na to pieniążków. A miało być tak pięknie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do Centermedu: co mnie obchodzi, ze lekarzowi cos wypadlo. Kierownik placowki powinien wskazac zastepce. A tak swiadczenie nie jest udzielone Czy ktos za to beknie? Czy NFZ naliczy kare?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to najgorszy szpital w lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uśmiałem się do łez , to jakiś bełkot. Też miałem doświadczenia z psk4 ,ale szkoda pisać .Jedyne co czeka każdego z nas NAWET LEKARZY to właśnie to ,że wcześniej czy później przyjdzie się zmierzyć z naszą "służbą"zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe, ile zapłacili temu "pacjentowi" za reklamę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta cudowny szpital... Izba przyjęć- czekanie 8 godzin !! a i tak nie doczekalam sie opisu tomografii bo lekarz byl zbyt zajety ( jak bedzie cos niepokojacego to do pani zadzwonimy:, drugie doświadczenie- trauma na całe życie a mianowicie traktowanie kobiet na porodówce..zwlaszcza przez 1 taka starą blond chudą raszplę i te jej broszki z haslem "siostra jestem dla brata " czy cos w tym guście.. pan zmudzie chyba leczyl nogi bo na glowe za pozno !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płacimy składki i leczymy się prywatnie bo szkoda zdrowia i czasu. Więc po co te składki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to żadne zaskoczenie,że ktoś chwali sobie ten szpital. Moja mama tam leżała i była zadowolona z opieki i tata tez tam był, moja siostra tam rodziła swoje dzieci, a ja swoją córkę. Profesjonalne podejście do pacjenta. Szpital na najwyższym poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziękować za coś...co nam się należy???podniecać się czym???że cierpiącemu człowiekowi udzielili pomocy????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten list to jest chyba artykuł reklamowy  :lol: 4 godziny czekała żona z zapaleniem wyrostka i się nie doczekała na jakiekolwiek badanie, musieliśmy się udać gdzie indziej. Nie neguję zaangażowania personelu, bo było na 5+, ale skoro na takim wielkim SOR-ze jest 1 lekarz, to chyba oszczędność Państwa Dyrektorstwa poszła za daleko. Oby Jaśnie Dyrektor trafił kiedyś na własny SOR i poczekał całą noc na udzielenie pomocy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też nie rozumiem tego komentarza 7h czekałam z zapaleniem pęcherza, w tym czasie inna kobieta z migotaniem czekała 10h na kardiologa, aż w końcu poszła sobie do domu. Nie robią ludziom nawet tomografii i podstawowych badań...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W poliklinice PSK 4 udało mi się natrafić na kompetentnego, uprzejmego i co najważniejsze skutecznego lekarza. Natomiast pseudopracę średniego/pomocniczego personelu polikliniki można określić jako jeden wielki, zasyfiony burdel. Babom w czepkach nie dość, że nie chce się nic robić, to sposób ich zachowania, traktowanie pacjentów jest jednym wielkim skandalem. Ich "praca" polega na zbieraniu się w grupy i grupki i dyskusjach czyje dziecko miało wczoraj sraczkę i jaką zupę będą dzisiaj gotowały. Kiedy pojawi się pacjent następuje stosowne strofowanie go typu "Nie widzi, że jesteśmy zajętę ?!!! Niech czeka, aż każemy wejść !". Nadzór ze strony kierownika polikliniki nie istnieje, co te baby rozpaskudza jeszcze bardziej. I wy, Panie w Białych Czepkach twierdzicie, że mało zarabiacie ???  Wy zarabiacie dwa razy za dużo i połowę z was należałoby wyrzucić na zbity pysk.   Pacjenci ! Omijajcie ten bajzel z daleka ! Jak może wyglądać niezła praca przychodni możecie przekonać się np w Luxmedzie  (również w ramach NFZ). Rejestracja :  Zdarza się, że pacjentów jest nieco więcej, niż rejestratorek. Czeka się 2 - 3 minuty, a jak pacjent "niemrawy", to pani podchodzi i grzecznie pyta w czym może pomóc. Lekarze :  Ujmująco grzeczni, pomocni, kompetentni, skuteczni. Tolerancja czasu przyjęcia (oczekiwanie przed gabinetem) nie przekracza 5 minut. Zamawianie wizyt :  Przez internet (oprócz tradycyjnego sposobu). Po wizycie pacjent otrzymuje (na swoją skrzynkę e-mail) prośbę o ocenę pracy przychodni i wyrażenie swoich uwag. Kilka negatywnych (uzasadnionych) opinii i właściciel dziękuje pracownikowi za dalszą pracę (niech idzie sobie do "państwowego"), Pielęgniarki : Staranność, uprzejmość, fachowość wręcz szokuje. Tak jest niemal we wszystkich placówkach, w których istnieje rzeczywisty właściciel.   A w "państwowym" ? Zarządzający marszałek o kwalifikacjach partyjnych PSL-u, były nauczyciel zawodu w zasadniczej szkółce rolniczej, umiejętności na poziomie imbecyla, potrafiący z niezwykłą starannością pielęgnować swoje układy i układziki ? Kierowanie "państwowym" powierza sobie podobnym debilom z partyjnego nadania, bo to pozwoli zachować UKŁAD.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja mama leżała tam od godz 8 do 17 żadnego badania zero podejścia do pacjenta a ten cwaniaczek na biało ubrany który wyzywa ludzi od różnych a podchodząc z prośbą o rozmowę z panią doktor pyta się wciska jak długo pani czeka i ze to chyba jeszcze nie tak długo heh totalny bałagan moja mama trafiła na doktor chyba najgorsza w tym szpitalu pięć razy chodziłam i prosiłam o rozmowę i nie znalazła dla mnie nawet minuty co za chamstwo to ma być lekarz? Myślałam że to dobry oddział ale niestety wielką pomyłka musiałam chodzić i prosić żeby ktoś łaskawie zmierzył mamie ciśnienie bo przez 9 h nawet nikt nie raczył zbadać ciśnienia pacjentowi który trafił tam z ciśnieniem 190/110 i migotaniem....a ty pałacu na biało ubrany nie wiem za kogo się uważasz sypać do rodziny pacjentów cietymi ripostami bo mam prawo dowiedzieć się o stanie zdrowia mojej mamy i mam nadzieje ze cie jeszxze spotkam ale nie w tym szpitalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doktor tymczasem miała czas siedzieć pić kawkę i się śmiać...po 9h kiedy to moja cierpliwość się skończyła i zaczęłam robić aferę na całym sorze dopiero wzięli się do roboty...tamta pani doktor poszła do domu bo skończył się jej dyżur całe szczęście i mama zajęła się całkiem inna osoba z powołania a nie puder nica kolo 60tki z ustami wymalowanymi jak prostytutką i czarnymi do ramion włosami szczyt wszystkiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak do stomatologa to tylko do pani dr Natalii Grygucis-Skrzypczak Księżycowa 6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...