Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Albo emerytura, albo praca

Utworzony przez gluś, 30 grudnia 2010 r. o 12:34
cywil ale z Ciebie to idiota jest kto ci do glowy te pier***y nawkladal chyba twoj guru Tusk z palikotem nie masz pojęcia żadnego pojęcia o pracy Policjanta wiec sie nie wypowiadaj bo ci zylka w du*** peknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antytusk napisał:
cywil ale z Ciebie to idiota jest kto ci do glowy te pier***y nawkladal chyba twoj guru Tusk z palikotem nie masz pojęcia żadnego pojęcia o pracy Policjanta wiec sie nie wypowiadaj bo ci zylka w du*** peknie
Jeśli jesteś policjantem to ten komentarz najwyrażniej odzwierciedla kto pracuje w policji,oczywiście są tam i ludzie z kulturą, ale ty sobą nic nie prezentujesz, chyba, że deb***izm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Z WYŻSZYM WYKSZTAŁCENIEM NIE PRZYJMUJĄ DO POLICJI WIĘC I TAK BY MNIE NIE PRZYJĘLI NAWET GDYBYM SIĘ STARAŁ, CO ZAŚ DO ZDROWIA PSYCHICZNEGO TO MASZ RACJĘ TAM BIORĄ TYLKO TAKICH KTÓRZY DAJĄ SOBĄ MANIPULOWAĆ I DAJĄ SIĘ TRESOWAĆ, POTEM KUNDLE CZY PSY NA NICH MÓWIĄ!!!!
Nie pochlebiaj sobie, znam cie i wiem,że będąc po budowlance ( kierunek stolarz) chwalisz się przy mamrocie,że masz studia. Żałosny jesteś, a kompleksów mamrotem się nie wyleczy. I nos sobie wytrzyj...a nie, to sine, tego się nie wytrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cywil napisał:
Śmiech mnie ogarnia na ten komentarz.Tylko jaki komentator taki i komentarz.Jest własnie odwrotnie, w dużej mierze, do tego co piszesz panie "normalny".A tak prawdę mówiac to dosyc policyjnego nierobstwa, pracowac tak jak większośc obywateli.
Mam nadzieję gnojku,że gdy ci zabiorą wiadereczko na piaskownicy nie przyleziesz zapłakany z mamusią na Komendę aby co dobrzy policjanci odzyskali zabawkę ? Jesteś jak widac cwaniak i sam Oli przyłożysz z piąchy? He he he he...ale mi się napisało, nie ma co, dobry jestem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
ZIDIOCIAŁE PRZEPISY! POLICJANT, ŻOŁNIERZ ITP KTÓRZY PO 15 LATACH NIBY PRACY STAJĄ SIĘ PASOŻYTNICZYMI EMERYTAMI W NASZYM KRAJU TO NAJGORSZA ZAKAŁA NARODU POLSKIEGO!!!
masz całkowitą rację i od tego trzeba zacząć w wojsku i policji oraz innych służbach mundurowych emerytura powina być po 25-30 latach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh tylko ze ten emeryt sie zwolni na jeden dzien i znow moze pracowac dalej gdzie pracowal:( zbyt kolorowe to bylo zeby bylo prawdziwe, ale niech robia tak dlej, teraz dziadki biora po 2 wyplaty(emerytyre i pensje) ciekawe kto nam da ta emeryture skoro czlowiek mlody roboty znalesc nie moze, wiec sie to skonczy kiedys, nie dostanie nikt i bedzie spokoj wtedy:) niech tyraja do 100 nawet wcale nikogo zalowal nie bede...teraz maja 65 i im malo to 1000zl, ludzie maja dziecko zone i na to wszystko musi 1200zl starczyc.... olac takie panstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...