Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"American Pie\" zawita do Lublina

Utworzony przez Henry, 24 kwietnia 2010 r. o 16:47 Powrót do artykułu
Żenada... kto wpadł na taki pomysł? Chodzi mi o formę i inspirację imprezy. Ja bym się bardzo obraził, gdyby po uzuskaniu matury ktoś proponował mi imprezę wzorowaną na "American pie". Toż to uwłaczające ludzkiej inteligencji (film). Jeśli dotyczyło by to zakończenia gimnazjum to jeszcze ok, ale maturzyści... Czyżby jaka impreza tacy maturzyści, jacy maturzyści ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie jesteś jednym z tych sfrustrowanych uczniów 2 albo 1 klasy lo, którzy nie wejdą na imprezę. Do nauki dzieci NEO. Mi pomysł bardzo sie podoba i na pewno zjawię się na imprezie ! ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekstra sprawa. Już zbieram gotówkę!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
impreza bardzo fajna pomysł tez dobry bo w lublinie nigdy nie było takiej imprezy a na dyskoteke mozna pojsc zawsze .coś nowego i napewno tej imprezy nie odpuszcze ; )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry balet bede napewno !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi się podoba taki pomysł, płace 90 zł i jem i pije ile chce. Poso bedzie. ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmm... całkiem dobry pomysł, chyba się wybirę razem ze znajomymi Wie ktoś może, czy ta impreza jest tylko dla maturzystów czy również starszych rocznikó?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elegancja xD... troche kosztuje ale jak mam miec wszystkiego pod dostatkiem to mysle ze sie oplaca... caly lokal na cala noc musi byc zajebiscie, nie ma innego wyjscia xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pewnie jesteś jednym z tych sfrustrowanych uczniów 2 albo 1 klasy lo" Nie nie jestem. Do organizatorów: "Byk" na plakacie... zamiast "STFILER", powinno być "STIFLER" Pozdawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henry, przeanalizuj proszę ustawę o prawach autorskich. Obawiam się, ze te do Stiflera ma producent "American Pie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaa... więc to taki chwyt marketingowy że niby zamienić literkę i..... ahaaa... no to ja głupi jestem, przepraszam wszystkich urażonych. Dobrej zabawy z ciastkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I wszystko jasne, a biedak Henry nie wie co odpowiedzieć, jak dla mnie taka impreza to kozak pomysł, może cena troche wysoka ale zeby bawic sie cala noc w klubie rownież trzeba wydac kolo 100 złotych na wejscie i pozniejszy alkohol;p, a tutaj alko ile chcesz, szamy tak samo i jestem pewny ze biba bedzie udana:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam studniówke w tym zajeździe gościnnym, super miejsce a wtedy mielismy dostepne jedynie 2 sale, mimo to zabawa byla udana:D, jesli mam za 90 zl bawic sie tak samo albo lepiej niz wtedy za 300 to oczywiscie ze sie tam pojawie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekstra sprawa. Już zbieram gotówkę!! Ekstra sprawa. Już zbieram gotówkę!! impreza bardzo fajna pomysł tez dobry bo w lublinie nigdy nie było takiej imprezy a na dyskoteke mozna pojsc zawsze .coś nowego i napewno tej imprezy nie odpuszcze ; ) dobry balet bede napewno ! mi się podoba taki pomysł, płace 90 zł i jem i pije ile chce. Poso bedzie. ;p I wszystko jasne, a biedak Henry nie wie co odpowiedzieć, jak dla mnie taka impreza to kozak pomysł, może cena troche wysoka ale zeby bawic sie cala noc w klubie rownież trzeba wydac kolo 100 złotych na wejscie i pozniejszy alkohol;p, a tutaj alko ile chcesz, szamy tak samo i jestem pewny ze biba bedzie udana:D
Ostro pracujesz naganiaczu... dostaniesz swoja dolę, nie bój. A cały artykuł to jedna wielka REKLAMA, nie zapominajmy o tym, zwłaszcza że patronem medialnym jest Dziennik wschodni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najbardziej podoba mi sie ten element reklamy, ktory mowi o cenach zbyt wysokich dla wielu maturzystów. Piotruś co woli jechac nad jezioro swietnie reklamuje impreze hehe Ludzie czy wy wiec4e co to jest patronat medialny? Jak nie to zapytajcie sie kibiców Motoru, jak reklamowal ich patron Kurier. Albo Lecha, jak im sie wspolpracowalo z GW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bede na 100% swietnie sie zapowiada, po maturze warto wydac troche wiecej na porzadna impreze, nie po to tyle sie uczylem zeby znowu isc za 10zł do jakiejs dziury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najbardziej podoba mi sie ten element reklamy, ktory mowi o cenach zbyt wysokich dla wielu maturzystów. Piotruś co woli jechac nad jezioro swietnie reklamuje impreze hehe Ludzie czy wy wiec4e co to jest patronat medialny? Jak nie to zapytajcie sie kibiców Motoru, jak reklamowal ich patron Kurier. Albo Lecha, jak im sie wspolpracowalo z GW.
Tekst o za wysokiej cenie dla maturzysty to też reklama, którą trzeba odczytać następująco: Impreza elitarna, bez leszczy. Chcesz być trendy musisz tam być. Piotr co woli jechać na jezioro to tylko mała zmyłka, żeby nie wyszło że wszyscy cukrują i och i ach. Nawet w PRL-u sondaże dawały "tylko" 90% poparcia dla Partii. A tak btw. Jak tam w redakcji dzisiaj? Spokojnie? Kawusia, forumik i naganianie... hue hue
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie fajny pomysł..ciekawe jak realizacja, ale o tym sie przekonamy 1szego do zobaczenia ;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Y P I E R D A L A C
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawski napisał:
Tekst o za wysokiej cenie dla maturzysty to też reklama, którą trzeba odczytać następująco: Impreza elitarna, bez leszczy. Chcesz być trendy musisz tam być. Piotr co woli jechać na jezioro to tylko mała zmyłka, żeby nie wyszło że wszyscy cukrują i och i ach. Nawet w PRL-u sondaże dawały "tylko" 90% poparcia dla Partii. A tak btw. Jak tam w redakcji dzisiaj? Spokojnie? Kawusia, forumik i naganianie... hue hue [/quote] [quote name='ciekawski' post='271015' date='24.04.2010, 20:12:05']Tekst o za wysokiej cenie dla maturzysty to też reklama, którą trzeba odczytać następująco: Impreza elitarna, bez leszczy. Chcesz być trendy musisz tam być. Piotr co woli jechać na jezioro to tylko mała zmyłka, żeby nie wyszło że wszyscy cukrują i och i ach. Nawet w PRL-u sondaże dawały "tylko" 90% poparcia dla Partii. A tak btw. Jak tam w redakcji dzisiaj? Spokojnie? Kawusia, forumik i naganianie... hue hue
a kolega to pijarowiec czy właściciel jednego z lubelskich klubów? Co, boli, ze pojawia sie ktos nowy i tracicie klientele... Hehe stawiam na pana od place, myle sie? Haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...