Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Amerykanie i Żydzi pełni uznania dla generalskiej nominacji Jana Karskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 listopada 2016 r. o 17:55 Powrót do artykułu
Treść komentarza: 6 znaków i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zgadnie dlaczego tacy oni zadowoleni na tę okoliczność? Hm...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem że mamy polski rząd. Kiedy będzie uchonorowany  Roman Stanisław Dmowski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO PREZYDENT DUDA! POKAZAŁ, ŻE TACY BOHATEROWIE, JAK JAN KARSKI SĄ DLA POLSKI BEZCENNI. POLAK-KATOLIK RATOWAŁ ŻYDÓW. CÓŻ MOŻNA DODAĆ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żydowski zięć to i pilnuje żydowskiego gieszeftu. Nie może być inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem że mamy polski rząd. Kiedy będzie uchonorowany  Roman Stanisław Dmowski? Dmowski chyba by nie chciał być "chonorowany". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie uznanie dla Prezydenta RP za godną i sprawiedliwą nominację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt bardziej nie zasłużył niż Karski!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heniu, ty się nie martw o polski rząd. Ty idź do szkoły i ucz się ortografii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby mieć możliwość zostać panią od polskiego, to na początek musisz nauczyć się czytać. A potem ukończyć gimnazjum, potem liceum, potem dostać się na polonistykę i jakimś cudem ją ukończyć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heniu-ciepluchu, nie obrażaj prawdziwych Polaków, bo po ciebie przyjdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani mi w głowie kogokolwiek obrażać. Uważam tylko, że niektórzy użytkownicy, tzw. prawdziwych Polaków nie wyłączając, powinni, zanim wezmą się za pisanie, podciągnąć się w czytaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty Heniu, skup się na ćwiczeniu czytania ze zrozumieniem i prostych operacjach myślowych typu: analiza i synteza. Jest to męcząca i trudne zajęcie (zwłaszcza dla nie praktykujących), ale próbuj. Ortografia też ci może pomóc w życiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...