Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jestem z PO i głosuję na PO , bo dzięki PO będę mógł obżerać się ośmiorniczkami za pieniądze POdatników i robotników którzy harują na umowach śmieciowych .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam taśmy Kulczyka. Dla poczucia własnej wartości i szacunku dla samych siebie poszukajmy prawdy. Tym różnimy się od zwierząt, że potrafimy myśleć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy PSL odejdzie na wieczny spoczynek wieczny koalicjant, na niego glouja rodzuiny umiejscowione na administracyjnych i samorzadowych stolkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jestem z PO i głosuję na PO , bo dzięki PO będę mógł obżerać się ośmiorniczkami za pieniądze POdatników i robotników którzy harują na umowach śmieciowych ." Pracuję w budżetówce i nawet kawior mam za pieniądze POdatników. Muszę najeść się na zapas, bo jak PiS będzie rządziło, to w budżetówce, rencistom, emerytom, nawet na chleb ze smalcem może zabraknąć.  :P 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosujmy na złodziei i ich lokai. Zagłosujmy na Prawo I Sprawiedliwość.
Jeśli masz dowdy przestępstwa to zgłoś to do prokuratury. Jeśli nie ,  to nie oczernia i nie szkaluj nikogo jak to robi twój mniemam największy idol Antoni M. Po twoim wpisie widać jednak , że w swoim środwisku znany jesteś z takiego postępowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma czego się obawiać .Na chleb ze smalcem wystarczy.PO się bardzo napracowała i musi trochę odpocząć ( 4 lata )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam taśmy Kulczyka. Dla poczucia własnej wartości i szacunku dla samych siebie poszukajmy prawdy. Tym różnimy się od zwierząt, że potrafimy myśleć.
Myślałem dotąd że zwierzeta takż myślą  , tylko my w przeciwieństwie do nich mamy duszę ? Ale chyba byłem w błędzie . Przepraszam !!!!!!! "Prawdziwy POLAK " i " prawdziwy KATOLIK " wyjawił mi tak dotąd ukrywaną prawdę . Chwała mu za to !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://piotrolszowka.pl/  poseł Szeliga dział
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W gospodarce jest koniunktura w polityce również i nie co się obrażać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosujmy na złodziei i ich lokai. Zagłosujmy na Prawo I Sprawiedliwość.
Sprzeczność! A łapówkarz Lipiec, skazany na 3,5 roku więzienia czy nie był ministrem w rządzie PiS? Afera skoków i 3 mld 200 mln złotych, jakie musieliśmy dołożyć? "Znany adwokat, Marcin D., zięć prezydenta Lecha Kaczyńskiego, zatrzymany przez CBA. Mężczyzna jest podejrzewany między innymi o kierowanie gangiem i wyłudzenie 13 milionów złotych"   Nie głosujmy na złodziei i ich lokai. Zagłosujmy na PO!  :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chętnie bym posłuchał o czym i jak rozmawia Jarek z Rydzykiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich posłów PiS wprowadził do sejmu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w taśmach Kulczyka o prywatyzacji Ciechu wielkie hola zwłaszcza, że dzięki temu "j.....u Włodkowi" Ciech został sprzedany drożej niż były propozycje. Dzięki "Włodkowi" Ciech został w rękach Polskiego inwestora, a transakcja jak i cena jak najbardziej uczciwe. Przeciętnie rozgarnięty szympans mógłby to ocenić zerkając jak miały się akcje owej spółki na przestrzeni choćby ostatnich dwóch lat. Ale jak się dostaje gotowe informacje do rozpowszechniania to myślenie już boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więcej reklam !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No chyba żartujecie z tymi 21 dla PSL przecież nie ma szans żeby te zielone marionetki weszły do sejmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujta jak chceta, ale nei płaczta jak przyjdo pisiory i wam się do dupy dobioro, jak zaczno ścigać tych wszystkich przedsiębiorców typu murarz, tynkarz, parkieciarz, glazurnik co bez faktury robote robio, to dopiero te pińcet wy dupie mieć bedzieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można być takim obłudnym jak zwolennicy PIS, którzy nie chcą zauważyć jak Polska się rozwijała za czasów ich rządzenia PO. Ruszcie PIS-y tyłki i wyjedźcie poza Lublin i zobaczcie jakie osiągnięcia były, jakie drogi, jaka infrastruktura, lotnisko. Co było zrobione za rządów PIS i Pruszkowskiego dla Lublina? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W żadnej partii nie ma świętych i cobym dziś PO nie zrobiła .To i tak niestety nie wygra wyborów. Jest duże niezadowolenie z powodu braku miejsc pracy i dlatego władza przejdzie w ręce opozycji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty jesteś taki  w 100 % krystaliczny i prawy ? 
Nie jem ośmiorniczek za 1500 zł i staram się żyć uczciwie. Nikomu nic nie ukradłem, staram się pomagać ludziom więc także mam prawo ocenić tę zgniliznę moralną PO- ludzi władzy, którzy oderwali się od rzeczywistości. Czyżbyś nie słuchał taśm z afery podsłuchowej? Oprócz kompromitacji związanej z tym że dali się nagrać kelnerom, w każdym normalnym kraju wylecieliby na zbity pysk z życia politycznego. Czas na zmiany, które może zagwarantować tylko PiS. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...