Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
MUszyna z pruszonem się zapisali bo oni też tacy ekskluzywni i naewno ich stac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tą Panią w białej spudnicy to chętnie wieczorem podyskutuję - tu i tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złodzieje i oszuści. Przedrokiem doprowadzili kilkuset klientów do bankructwa, jednym gestem przepuszczając kilkadziesiąt milionów. Ateraz wypłyneli. Jak wam nie wstyd !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie, które tu zamieszczono jest mocno nieaktualne (było wykonane we wrześniu 2014 r.), kiedy to tak samo jak dziś, Andromeda próbowała zwerbować ludzi by ich potem oszukać, okraść i zrujnować. Wszystkie osoby, które weszły we współpracę z Andromedą dziś są bankrutami, a ich firmy przestały istnieć. Ponieśli ogromne koszty i stracili dobre imię w biznesie, skrzywdzili swoje rodziny i znajomych, którym polecili Andromedę. UWAGA ten "klub biznesowy" to tylko kolejne OSZUSTWO twórców Andromedy!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dokładnie firma Andromeda prowadzona przez Pana Jacka W. oraz Małgorzatę Ł. oszukała mieszkańców Lublina i nie tylko z Lublina na kwotę ponad 40 Mln złotych !!!! obiecując wysokie zyski inwestując w miesiącu sierpniu 2014 roku wszytko na forexie i do miesiąca listopada stracili 95 % kapitału
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam, to oszuści, ludzie bez skrupułów, straciłem u nich wszystkie oszczędności, ponad 90% straty na jednej transakcji. To przestrzega dla innych, Andromeda to tylko p. Jacek Wilczyński i p. Małgorzata Łokaj, żaden "klub biznesowy", wszystkie klienci od nich odeszli, teraz szukają nowe ofiary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciwko firmie Andromed Policja prowadzi śledztwo już od roku co najmniej, a KNF wziął tą firmę na czarną listę za jej praktyki i niezgodne z prawem działanie!!!! Amber Gold 2 z Lublina podobna skala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja wiedziałem jakie jest ryzyko na forexie, strata na poziomie 92%. Pan Jacek okazał się takim słabym treaderem... chyba mu kursu forex brakuje, ale słyszałem, że kiedyś dobrze polisy Aegona sprzedawał... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam opinie.Obiecywali złote góry, na szczęście nie dałam się zwieść obietnicom. Nie dawałam zgody na moje zdjęcie z jakiegoś spotkania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również nie wyrażałem swojej zgody na publikacje mojego wizerunku ze spotkania w Andromedzie rok temu. To, że przyszedłem na takie spotkanie nie znaczy, że dałem się wciągnąć w ciemne gierki Andromedy i jej przerysowanych promotorów. Nie życzę sobie być kojarzonym z tymi naciągaczami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oszukali mnie i całą moją rodzinę straciłam u nich 95% wszystkich oszczędności ! a teraz tych dwoje zakłada klub biznesu ??? jak tak można !!! Ludzie nie dajcie się naciągać tym dwojgu ! mam nadzieje że prokurator się zajmie tymi ludźmi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy z brokerów FX informuje o ryzyku na swoich stronach internetowych. Klient musi je akceptować, w przeciwnym razie nie ma możliwości otworzenia rachunku brokerskiego. Wydaje mi się, że jako społeczeństwo za mało czytamy umowy, za mało je rozumiemy, może brakuje nam zwyczajnie edukacji finansowej, a potem mamy pretensje... wczoraj opcje walutowe, dziś frankowicze... co będzie jutro ? I czy znów winny będzie ten "KTOŚ" ? ;) Poniżej przykładowy zapis ze strony jednego z brokerów fx: "Usługi obejmują handel instrumentami z wykorzystaniem marży, niosący ze sobą ryzyko utraty całego zainwestowanego kapitału. Przed podjęciem decyzji o obrocie instrumentami opartymi o dźwignię finansową należy uwzględnić indywidualne cele inwestycyjne, poziom gotowości na ryzyko i doświadczenie w obrocie tymi produktami. Handel produktami z wykorzystaniem marży może przynieść zarówno korzyści, jak i straty. Obrót takimi instrumentami może nie być odpowiedni dla każdego, dlatego należy upewnić się, że handlujący ma świadomość wszystkich potencjalnych zagrożeń. Koniecznie jest rozumienie wszelkich ryzyk związanych z instrumentami obracanymi w oparciu o dźwignię finansową i, jeśli zachodzi taka potrzeba, zasięgnięcie niezależnej porady".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajny wystrój wnętrza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno miesięczna składka to tylko 150 złoty. czyli w sumie dla każdego. może warto sprubować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko dlaczego tak słaby inwestor jak Jacek W. który traci 95 % kapitału teraz bierze się za tworzenie klubu biznesu ??? chce pomagać przedsiębiorcom? wolne żarty !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szczęście za tych dwoje wzieła się już prokuratura :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek Wilczyński z Lublina obecnie właściciel firmy andromeda wraz z Małgorzatą Łokaj w ubiegłym roku stracili na rynku forex ponad 40 milionów złotych oczywiście nie swoich pieniędzy ale ludzi z Lublina i okolic stracili ponad 95% wszystkich pieniędzy które powierzyli im ludzie zwodzeni przez Jacka niebotycznymi zyskami, teraz Jackiem i jego wspólniczką zajeła się prokuratura :) a Jacek jak by nigdy nic teraz zakłada klub biznesu w Lublinie i szuka kolejnych naiwnych jeleni którym to będzie znowu pomnażał zyski .... Ludzie uważajcie na tych dwoje!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obczaicie na co patrzy koles za pania w miniowce ... chyba bardziej interesuja go nogi rzeczonej niz to co mowi(a) hehehehe biznesmeny cholera - i nie widze cos kolejngo biznesmena Grzegorza Bednarza !!!!! WIZJONERZY UWAZAJCIE NA NICH !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem czy pójdzie siedzieć.Ale facet nie jest zbyt bystry.Nie dość ,że uwalił kasę to mało na tym zarobił w porównaniu do tego co mógł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To 150 miesięcznie czy wpisowe. Poza tym wielka granda, brak kultury, zero wiedzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...