Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Andrzej Duda ratuje hostię w czasie mszy (wideo)

Utworzony przez Guest, 7 czerwca 2015 r. o 19:49 Powrót do artykułu
Zwymiotowalem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oł Szit. Wspanialy czyn. Moc z nim. Jakie to smutne ze media regionalne zajmuja sie takimi pierdolami. Nie ma w lublinie wazniejszych spraw? Sa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dureń Jesteś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oł Szit. Wspanialy czyn. Moc z nim. Jakie to smutne ze media regionalne zajmuja sie takimi pier***ami. Nie ma w lublinie wazniejszych spraw? Sa!
czyn wspaniały i zakładam, że nie byłoby cię stać na to... Wszystko co dobre zasługuje na to aby o tym pisać mośku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rzeczy dobre są dla tabloidów , lub prasy katolickiej . Ale sensacja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie news na pierwszą stronę gazety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak naprawdę hostię, może podnieść ksiądz, biskup itp. ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak naprawdę to nie masz wątpliwości co do tego kto może ?ja mam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko duchowny może podnieść hostię jeżeli upadnie, osoba postronna robiąc to bezcześci ten sakrament, czyli reszta mszy była nieważna przez zagrywkę dudy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sądzę,że była to jakaś zagrywka... .Raczej nieświadomość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowiek legenda!!! bohater!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się trolli namnożyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyn wspaniały i zakładam, że nie byłoby cię stać na to... Wszystko co dobre zasługuje na to aby o tym pisać mośku.
Moze i wspanialy ale dla mohera ale nie na czołowke i temat dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiedzi szanownych internautów są jakby z jakiejś poczekalni psychiatry. A może to już działają wynajęci hejterzy? Ludzie pomyliliście adresy!!!! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądry katolik ,racjonalnie myślący człowiek wie co to Najświętszy Sakrament, czyli hostia i co oznacza szacun za jego zachowanie (i nie jestem moherem )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem katolikiem, ale wiem że dla katolików hostia jest święta. Jeśli ktoś jako jedyny ratuje świętość przed zbeszczeszczeniem to świadczy tylko o zdziczeniu i chodzenia do Kościoła bez wiary i wiedzy. W TV publicznej pokazują dużo większe bzdury. Kiedyś byłem świadkiem jak TVN 24 dwa razy pod rząd puścili kiedy Bredzisław w Japoni powiedział "szogunie". Także niektóre wypowiedzi na tym forum świadczą o tym, że społeczeństwo nam idiocieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AUTYSC(z)BAWIENIA ile złosliwisci,nienawisci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AUTYSC(z)BAWIENIA ile złosliwisci,nienawisci
  Ten człowiek jest psychicznie chory. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy katolik powinien w taki sposób zareagować tego wymaga troska o Najświętszy Sakrament. Twierdzenie , że Pan Prezydent znieważył Komunię św. są bzdurą. Zachował się zgodnie z prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...