Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zagłosuję na prof. Stansławka. To mądry i szlachetny człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potwierdzam ja też zagłosuję!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jedyny kandydat Prawa i Sprawiedliwości na Senatora w Lublinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda w oczy kole. Teraz nie tylko poziom będzie z Afryki ale i studenci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wypowiedzi wychodziło że wyzywa do debaty Czeleja i Ciocha do debaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten prezydent klubu rotariańskiego ten Stanisławek? Pięknie... ale on jest członkiem POLSKI RAZEM, a co się dzieje z Z. Wojciechowskim czemu on nie startuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jedyny kandydat Prawa i Sprawiedliwości na Senatora w Lublinie!
  on członkiem Prawa i Sprawiedliwości nie jest. To kandydat Polski Razem Zjednoczonej prawicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosuję na prof. Stansławka. To mądry i szlachetny człowiek
  To głosuj sobie tylko nie wiem po co to na forum piszesz ... Czy Palikot też zagłosuje na Stanisławka???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet Pan Stanisławek nie wie o co chodzi, mam wrażenie że nie wiadomo o co chodzi w jego wypowiedziach ... proponuje obejrzeć: https://www.youtube.com/watch?v=ZZRV-75jwSY   I SKOMENTOWAĆ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jedyny kandydat Prawa i Sprawiedliwości na Senatora w Lublinie!
 POLSKA RAZEM ZJEDNOCZONA PRAWICA - JAROSŁAWA GOWINA   mogli w Lublinie wystawić Ciocha on chociarz PISowiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jedyny kandydat Prawa i Sprawiedliwości na Senatora w Lublinie!
  https://www.youtube.com/watch?v=AD9YP8p0XBk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS już kombinuje jak studentom utrudnić życie a w ten sposób zyski, które wpływają rokrocznie ze studentów mogą pójść do...ale czego oczekiwać po przedstawicielach PiS-u w Lubelskim skoro to Kruk wystawili jako "ciągnącą" ten wóz partyjny do...no właśnie...do nikąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naród wykształcony to zbyt trudny partner dla pisu. Trzeba by tłumaczyć czemu tak a nie inaczej. Wygodniejszy jest mocherowy zabobon. Rydzyk krzyknie, ministrant kaczyński podzwoni a krulowa poleje. i jest git
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, że Pan Andrzej Stanisławek chce debaty bo ja jako obywatel mam do Niego dużo pytań! ciekawe czy odpowie czy powie że nie wie, chyba powie że nie wie. Powinno się zrobić debatę obywatele kontra Stanisławek. Nie wiem czemu bo jak słuchałem wypowiedzi Pana Prof. Stanisławka to wyglądało że chce do debaty zaprosić wyłacznie kandydatów PiS do Senatu czyli Polska Razem wyzywa PiS do debaty? Czyli Ciocha, Czeleja, Gogacza? Gazeta źle zrozumiała proponuje przesłuchać takśmę z konferencji. No chyba że Pan Stanisławek nie wie co mówi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...