Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
łooo jezuu... dobre... i anglicy uwierzyli? sztuczne aż boli
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Toż to szwagier ...butelek szuka.
0
JAKIE TAM YETI TO BACA WYSZEDŁ SE ZA STODOŁĘ POPATRZEC A TU JUŻ ZARAZ YETI. TO BACY NIE MOŻNA NAWET ZA STODOŁĘ WYJŚĆ???
0
Eee tam, dzisiaj tam Grzesio z miasta Lublina pojechał i pewnie lata po górkach... Leszek
0
też mi yeti a po co chowa sie za kamieniem z papierem toaletowym w garsci
0
Panu z Warszawy się chyba taśma w kamerze skończyła skoro przestał nagrywać ... fake.
0
To nie Yeti tylko mój wujek Gienek szukał flaszki, którą dzień wcześniej gdzieś schował. Musze o tym cioci Zofii powiedzieć, ze za Yeti za mąż wyszła hahaha
0
małpa? w kurtce i uszatce ? ha ha ha ha
0
taCo za piekna sciema przebieraniec badz fotomontaz na co bardziej stawiam. po I film krecony telefonem widac po jakosc po 2 jaki telefon z kamera vga ma taki zoom ;D lykacie jak mlode pelikany
0
To był ten Bernatowicz z Nautilusa.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: