Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Anna Grodzka rozpoczęła kampanię. "Nie mogę się pogodzić z nierównością"

Utworzony przez SZYMON, 13 lutego 2015 r. o 22:31
I te wierne i oddane twarze pań stojących za Krzyśkiem... wierzące ze prawdziwy prezydent... z jajami jest teraz Polsce potrzebny!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zagłosuję na to coś - czasem jakieś jaja są potrzebne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich ludzi powinno się odsunąć od życia politycznego Prezydentem powinien być mężczyzna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ona (on) ma być pierwszą damą w RP ? Mam nadzieję że wyborcy mają oczy i wyobraźnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli już to wolę Rafalalę, przynajmniej młodsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim cudem ubrany w kobiece fatałaszki facet po operacji plastycznej stał się kobietą? Jeśli wycięli mu to tamto to też nie jest już 100% facetem. Więc do kogo ten "rodzaj nijaki" chce się równać???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy, że już mamy PlatWormę wyniszczającą kraj. Nie potrzeba nam cudaków na najbardziej reprezentacyjnym stanowisku państwowym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zagłosuję na to coś - czasem jakieś jaja są potrzebne...
no ale to chyba nie ma już jaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jestem zacofany, akceptuję to i tamto ale na takiego prezydenta się nie zgodzę... w czasie drugiej wojny ludzie ginieli za ojczyznę, gdyby wiedzieli co sie będzie działo za 60 lat to mocno by to przemyśleli. Trzeba będzie zmienic narodowość na Bangladesz :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po jakiej operacji?! To zwykła sciema, to facet przebrany w damskie ciuszki. Polecam jego plakaty wyborcze z 98 gdzie jako Krzysztof Bęgowski kandydował do sejmiku Mazowieckiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...