Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Anna Grodzka rozpoczęła kampanię. "Nie mogę się pogodzić z nierównością"

Utworzony przez SZYMON, 13 lutego 2015 o 22:31
I te wierne i oddane twarze pań stojących za Krzyśkiem... wierzące ze prawdziwy prezydent... z jajami jest teraz Polsce potrzebny!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zagłosuję na to coś - czasem jakieś jaja są potrzebne...
0
Takich ludzi powinno się odsunąć od życia politycznego Prezydentem powinien być mężczyzna
0
Ona (on) ma być pierwszą damą w RP ? Mam nadzieję że wyborcy mają oczy i wyobraźnię.
0
Jeżeli już to wolę Rafalalę, przynajmniej młodsza.
0
Jakim cudem ubrany w kobiece fatałaszki facet po operacji plastycznej stał się kobietą? Jeśli wycięli mu to tamto to też nie jest już 100% facetem. Więc do kogo ten "rodzaj nijaki" chce się równać???
0
Wystarczy, że już mamy PlatWormę wyniszczającą kraj. Nie potrzeba nam cudaków na najbardziej reprezentacyjnym stanowisku państwowym!
0
zagłosuję na to coś - czasem jakieś jaja są potrzebne...
no ale to chyba nie ma już jaj...
0
Nie jestem zacofany, akceptuję to i tamto ale na takiego prezydenta się nie zgodzę... w czasie drugiej wojny ludzie ginieli za ojczyznę, gdyby wiedzieli co sie będzie działo za 60 lat to mocno by to przemyśleli. Trzeba będzie zmienic narodowość na Bangladesz :(
0
Po jakiej operacji?! To zwykła sciema, to facet przebrany w damskie ciuszki. Polecam jego plakaty wyborcze z 98 gdzie jako Krzysztof Bęgowski kandydował do sejmiku Mazowieckiego.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: