Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Antoni Macierewicz wygwizdany podczas meczu drużyny Gortata

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 lipca 2017 o 11:11 Powrót do artykułu
Macierenko będzie siedział.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to bardzo przykre ze ktos kto broni polskosci spotyka sie z takim prostackim zachowaniem ale coz ciemnota tez musi istniec aby odroznic ja od tego co normalne
0
Po co dziad tam się pchał???
0
jeszcze tego tam brakowało....
0
Prawidłowo. Gonić ruskiego świra!
0
Kurde siedzą sobie w stanach i na buczki mają ochotę wracać do Polski i zmieniać ją na lepsze!
0
No jak to? Naród go nie kocha? Aaa... zapomniałem, że to nie była msza rydzykowa ze średnią wieku 75+
0
propaganda TVN
0
Ciekawe ile nasi sąsiedzi zapłacili za gwizdkiem i buczenie?
0
"to bardzo przykre ze ktos kto broni polskosci spotyka sie z takim prostackim zachowaniem ale coz ciemnota tez musi istniec aby odroznic ja od tego co normalne" Jeśli dla Ciebie Macierewicz jest czymś normalnym to gratuluje poczucia humoru
0
Ruski szpieg
0
WTF? ZUK wygwizdany w sondzie przez 85% Lublinian - i nadal go lansujecie ?!
0
Prymitywna ustawka wyznawcow GWymiotnej - tak szechterriada :)
0
Bydło się mogło wyżyć. Szkoda że na koncercie charytatywnym a nie na marszu KOD.
0
Antoni Maciarewicz stał się symbolem niszczenia polskiej armii. Utrącony przetarg na śmigłowce i brak nowego. Gdzie podziała się kasa odłożona przez poprzedni rząd na ten cel ? Bo pewnie dlatego nie ma nowego przetargu, bo kasa "wyparowała". Każdy kto ogląda Maciarewicza widzi gołym okiem, że człowiek ten musi mieć jakieś kłopoty psychiczne. Kto powierzył takiemu człowiekowi ministerstwo obrony ? Przecież, gdyby nie NATO i resztka generałów stalibyśmy się krajem zupełnie bezbronnych.
0
Bardzo dobrze.
0
to rosyjski najemnik
0
Ci co gwizdali to tępe Jany!
0
Wygwizdać tego psychola to mało