Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ten pan powinien przebywać na obserwacji w abramowicach. Wymachiwanie szabelką przed ruskimi niczego dobrego nam nie przyniesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam niech idzie do woja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten pan powinien przebywać na obserwacji w abramowicach. Wymachiwanie szabelką przed ruskimi niczego dobrego nam nie przyniesie.
nie wiem czyś gey,ale już teraz możesz spuścić spodnie i sie pochylić wypinając d.upe ,ruscy podobno taką postawę lubią,powodzenia ,byli juz tacy z sld co rozbili wojsko na wschodzie,czerwone skur..syny,a macierewicz powinien wojsko z zachodu Polski przerzucić na wschód,to by miało przynajmniej jakiś sens
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten imbecyl jak zwykle pieprzy bez sensu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten gość to może zapowiadać pociągi! Durnia należy leczyć!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ho ho, to już ruskie srają ze strachu. Będziemy mieli "wkrótce" aż 150 tys. żołnierzy, a oni biedni mają tylko 1,5 mln. :) :) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech unowocześnią armię a nie ją zwiększają. Powiększą o 50 tys ludzi z kałasznikowami - faktycznie "super" rozwiązanie - będzie można odtrąbić sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć Antoni. Moje wyniki nie wychodzą poza poziom szkoły średniej. Wiesz, że dekada to 10 lat. Masz prawo nie wierzyć w Boga. Dziesięć dekad nie wytrwasz w tym bezsensownym zaudaniu się. Dlaczego milczysz w polskiej sprawie? Dlaczego nie dostrzegasz moich wyników? Nie masz Boga w sercu swym? Andrew John Wiles nie zbliżył się nawet do dowodu WTF i za swoje brednie rzekomo wykazujące fałszywość FE otrzymał nagrodę Nobla w postaci Medalu Abela. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dostaną krzyżyki i książeczki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć Antoni. Moje wyniki nie wychodzą poza poziom szkoły średniej. Wiesz, że dekada to 10 lat. Masz prawo nie wierzyć w Boga. Dziesięć dekad nie wytrwasz w tym bezsensownym zaudaniu się. Dlaczego milczysz w polskiej sprawie? Dlaczego nie dostrzegasz moich wyników? Nie masz Boga w sercu swym? Andrew John Wiles nie zbliżył się nawet do dowodu WTF i za swoje brednie rzekomo wykazujące fałszywość FE otrzymał nagrodę Nobla w postaci Medalu Abela. Google: lwgula
Jesteście na ty???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Macierewicz Kto ponosić będzie koszty utrzymania takiej armii ? Dodatkowe 50 tys ludzi - to : ( zarobki, mieszkania, sprzęt, infrastruktura) Nasze biedne Państwo nie udźwignie tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem czyś gey,ale już teraz możesz spuścić spodnie i sie pochylić wypinając d.upe ,ruscy podobno taką postawę lubią,powodzenia ,byli juz tacy z sld co rozbili wojsko na wschodzie,czerwone skur..syny,a macierewicz powinien wojsko z zachodu Polski przerzucić na wschód,to by miało przynajmniej jakiś sens
Widze, ze kolega już spuscił, rurki ci się  pogną, tzreba będzie prasować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie oficerowie jak czujecie się w towarzystwie takiego imbecyla ?? Wyrazy współczucia !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marzenia nic nie kosztują za opowiadanie bajek nie mozna wyciągac konsekwencji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć Antoni, Proszę mi odpowiedzieć, kto blokuje polskie patenty? Patenty są najważniejsze. Dopiero wtedy będzie mozna zrealizować ważne dla RP cele. Skoro nic nie mówisz na ten temat, to powiedz mi kto Cię ubezwłasnowolnił? Kto? Kto jest naszym nowoczesnym okupantem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...