Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Antykoncepcja dla mężczyzn: wazektomia

Utworzony przez cyt, 21 lutego 2011 r. o 11:54 Powrót do artykułu
odcięcie jaj jest skuteczniejsze. też nie jest nieodwracalne: wszywa się je pod skórę na ramieniu i mówi się o takim: ma jaja na ramieniu. Potem montuje się je z powrotem, ale zazwyczaj nie trzeba, bo konkubina i tak "zachodzi". DEMORALIZACJA DEMORALIZACJA DEMORALIZACJA to cel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za popapraniec to napisał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo wazektomia jest w Polsce nielegalna (informacja ze strony: http://eurologia.pl/a/2223,wazektomia-opinie-na-temat-wazektomii). W jaki sposób oni przeprowadzają ten zabieg nie łamiąc prawa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Julia napisał:
Z tego co mi wiadomo wazektomia jest w Polsce nielegalna (informacja ze strony: http://eurologia.pl/...emat-wazektomii ). W jaki sposób oni przeprowadzają ten zabieg nie łamiąc prawa?
kiepskie masz wiadomości Julio i nie wierz wszystkiemu co piszą w necie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odcięcie jaj jest skuteczniejsze. też nie jest nieodwracalne: wszywa się je pod skórę na ramieniu i mówi się o takim: ma jaja na ramieniu. Potem montuje się je z powrotem, ale zazwyczaj nie trzeba, bo konkubina i tak "zachodzi". DEMORALIZACJA DEMORALIZACJA DEMORALIZACJA to cel
No to trochę się pośmiałam, a właśnie szukam jakichś rzeczowych informacji i sie nudzę. Pozdrawiam zatem autora wpisu:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odcięcie jaj jest skuteczniejsze. też nie jest nieodwracalne: wszywa się je pod skórę na ramieniu i mówi się o takim: ma jaja na ramieniu. Potem montuje się je z powrotem, ale zazwyczaj nie trzeba, bo konkubina i tak "zachodzi". DEMORALIZACJA DEMORALIZACJA DEMORALIZACJA to cel
No to trochę się pośmiałam, a właśnie szukam jakichś rzeczowych informacji i sie nudzę. Pozdrawiam zatem autora wpisu:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wazektomia to świetne rozwiązanie dla osób, które mają już dzieci i chcą cieszyć się z bezpiecznego seksu. :) Dla osób zainteresowanych wazektomią, posiadam kupon zniżkowy/rabatowy o wartości 200 zł na zabieg wazektomii do doktora Siwika. Kupon oddam za darmo. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: neomag.neomag@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam. Szczególnie dla osób, które już mają pełną Rodzinę. Miałem zabieg dwa lata temu u dr Siwika. Zero bólu, stres niewielki, a po 3 dniach już nie wiedziałem nawet gdzie było rozwarstwienie skóry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem zabieg w Warszawie na Wilanowie 2 lata temu. Uważam, że to jedna z lepszych decyzji jakie w życiu podjąłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...