Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
przestańcie pisać o tych je....ch zydach rzygac się chce co drugi artykuł to o zydostwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronek czciciel pamięci narodowej i prawdziwy patriota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo bronek ten kościelny przydu..as ,tylko pier..m katabasom kapelanom bez kapeli i sensu dawał generalski awans ,i tak pier.. ppor. kapelan został generałem brygady ,ciekawe czego ucza w tych przygłupawych biskupich szkółkach pomaturalnych,że każdy dostaje oficera ,już wiecie gdzie idą pieniądze na armie,zżera je kler ,w przyrodzie nazywa się takie coś pasożytnictwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Komorowski, modlę się za spokój pańskiego sumienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twardy jak Stalin wobec Trockiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZŁOWIEK Z BETONU KOMOROWEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:lol: Dawał jak umiał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostał jak zasłużył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie, o jakiego to podporucznika, który został "komorowskim generałem" może chodzić ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie, o jakiego to podporucznika, który został "komorowskim generałem" może chodzić ???
to obecny nowy flaszka głodz ,biedaczysko  jest biskupem ,a tylko podporuczniczyna był,no zgroza nie? stopien takiemu potrzebny ,jak świni gwiazdy,ale u nas głupota spaceruje po głownej ulicy w samo południe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nergal ty sobie robisz jaja czy piszesz to na serio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jak ja sobie mogę żartować,jak z trepa robią generała brygady,pewnie bedzie miał patent na zabijanie ,taki james bond ,pewnie i perfum takich używa,a u piłsudskiego główny kapelan mógł być tylko pułkownikiem i komu to q-rwa przeszkadzało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tak trzęsieta portkami, żeby prost napisac o kogo tu chodzi. Ma ten podproucznik jakie nazwisko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a cholera go tam wie ,jeszcze sobie katabasem du.. zawracać,guzdek zdaje sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...