Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Apel o wyrzucenie Cejrowskiego z TVN

Utworzony przez ~tedy~, 27 maja 2009 o 07:56
PANIE WOJTKU tak trzymać rzeczy ochydne nazywać po imieniu .tylnia częsć ciała mężczyzny służy do wypróżniania anie do zaspokajania ochydnych żądzy chorych osobnikąw
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co to takiego homofonia, bo mi się kojarzy bardziej z muzyką niż z pedałami
0
Niech się zaspokajają jak chcą - z drugim facetem, ręką, deską, lalką, kozą czy trupem. Mnie to nie przeszkadza. Protestuję natomiast przeciwko popieranej przez państwo jawnej demoralizacji moich dzieci. Wynaturzenie nazwać normalnym i prawnie zmuszać ludzi do jawnego kłamstwa. Czy to postęp czy degrengolada?
0
i bardzo dobrze - pedałów trzeba tępić.... jaką oni mogą stworzyć rodzinę? niech ktoś mi powie... to jest chore co oni robią i budzi obrzydzenie.
0
jest wielkim prymitywizmem nagonka na człowieka, który ma określone poglądy, wg. badań, wsród członków NSDAP było bardzo wielu pederastów, i to zapewne taki rodowód mają totalitarne ciągnoty środowisk pedalskich by zakazać wolności słowa i wyrażania poglądów. Pani Abramowicz do sztambucha, świat nie zaczął się od wydania "Encyklopedii Gazety Wyborczej" i proszę nie nazywać mnie jakąś zbitką literową homofob, dla łudzi, którzy mają klasyczne wykształcenie to określenie nic nie oznacza - zupełnie co innego gdy powie Pani o mnie np: antypederasta , ten co kocha kobietę, ten co może spłodzić z kobietą dziecko, ojciec , mąż i tak przykłady można mnożyć, by określić mężczyznę, jak równiez kobiete określa się przepięknymi słowami, jak: matka, żywicielka, karmicielka, żona, niewiasta, babcia, powierniczka, muza itp. Natomiast język świata ułomnych jest ubogi: podajacy, biorący, aktywna, pasywna, jak trybiki w maszynie , jak się jakiś zepsuje to na złom ..... .
0
Czy tolerancja i różnorodność poglądów dotyczy tylko poglądów prolewackich i homoseksualnych ? Czy media w kraju w którym odsetek osób homoseksualnych jest jak palce u jednej ręki, mają obowiązek promować tylko poglądy osób przychylnych homoseksualistom, to jest ta tolerancja ? Panie Wojtku trzymam za Pana kciuki. Na Pana przykładzie widać jaką mamy "wolną" Polskę, za komuny zwalniano nauczyciela ze szkoły za to że mówił o Katyniu, teraz zwalnia się z pracy dziennikarzy za mówienie prawdy.
0
niedługo homoterroryści zaczną gazować swoich przeciwników ma Majdanku ( oczywiście w imię tolerancji)
0
Nie mozna juz mówic co się myśli, ja uważam tak samo!!!
0
Proszę Państwa nie popadajmy w paranoję !!!!! Pederaści mogą manifestować swoje poglądy, ale inni już nie????? I to jest właśnie ich równość. Z tego co się orientuję żyjemy w wolnym kraju z 20 letnią demokracją więc każdy ma prawo do swobodnego wypowiadania swojego zdania. Wiec homosie proszę się tak nie rzucać i tak macie za dobrze........
0
Jestem z panem panie Wojtku trzeba sprawę nazywać po imieniu anie owijać w bawełnę chcieli równo uprawnienia to go mają każdy morze mówić co chce i wyrażać swoje poglądy.
0
Świat go nagradza za jego programy a my na wszystko warczymy. Ma prawo do własnych opinii wszak mamy demokrację.Tak czy siak , on już potrafi żyć i zarabiać w wielu krajach i dlatego sądzę potrafi mówić głośno , broniąc własnego zdania.
0
Zgadzam się z przedmówcami ,nie po to walczyliśmy o demokrację żeby teraz dusić w sobie prawo głosu i możliwośc wypowiedzenia się na kazdy temat.Popieram Pana Cejrowskiego.
0
Redaktorze szanowny! 1. tagi: "homofobia", a nie "homoobia" 2. dwukrotnie w artykule jest "homofonia" - a cóż to takiego do jasnej anielki?
0
Juz w starozytnym Rzymie tolerowano ludzi o roznej orientacji seksualnel. Pewne sprawy jednak raza, a mianowicie glosna propaganda odmiennosci seksualnej. To jest celowa prowokacja nie majaca nic wspolnego z demokracja. Tolerancja tak propaganda NIE. Gdyby Bog nie pozwolil na odmiennosc nie bylo by gejow i lezbijek.
0
Juz w starozytnym Rzymie tolerowano ludzi o roznej orientacji seksualnel. Pewne sprawy jednak raza, a mianowicie glosna propaganda odmiennosci seksualnej. To jest celowa prowokacja nie majaca nic wspolnego z demokracja. Tolerancja tak propaganda NIE. Gdyby Bog nie pozwolil na odmiennosc nie bylo by gejow i lezbijek.
0
Czy Cejrowski powiedział coś złego zboczenie i zło nazwał po imieniu. On mówi prawdę !
0
I słusznie !!!! Dośc oszołomstwa w telewizji i w mediach ogólnie !!!! Do Ekwadoru go !!!!
0
1 napisał:
Czy Cejrowski powiedział coś złego zboczenie i zło nazwał po imieniu. On mówi prawdę !
Prawda jest jak d***, kazdy ma swoją. A Cejrowski i jego prawda są chorzy. Chyba już wystarczy faszyzmu i nie potrzebujemy drugiego fuehrera w osobie tego pajaca.
0
ojciec dzieciom napisał:
Niech się zaspokajają jak chcą - z drugim facetem, ręką, deską, lalką, kozą czy trupem. Mnie to nie przeszkadza. Protestuję natomiast przeciwko popieranej przez państwo jawnej demoralizacji moich dzieci. Wynaturzenie nazwać normalnym i prawnie zmuszać ludzi do jawnego kłamstwa. Czy to postęp czy degrengolada?
Racja ,całkowita racja -też ojciec dzieciom !!!!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: