Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wiem co jest z tymi działaczami, samorządowcami i politykami, że jakoś większość to ma problemy z nadwagą i jakby im nos przerobić to by jak świnie u koryta wyglądają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa rozmowa. Inteligentny facet ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No fajny gość z niego i mądrze gada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecej takich politykow trzeźwo myślących. Nie wazne jak kto wygląda tylko co sobą reprezentuje. Super marszalek Bratkowski ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Caly PSL jest SUPER!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciezka sytuacja w służbie zdrowia ale mamy nadzieję że chłopaki dadzą rade. Tak 3mac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W PSL to fajni goscie sa ;) trzeba na nich głosować ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo jak nie PSL to kto? ;) Tylko PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Arek madrze gada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam go ale dobrze gada ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ten wór ma do powiedzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musicie pokazywać tego wieprza przy śniadaniu,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po gębie widać że to knur z PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak , ma rację:-) Wiedz i doświadczenie przemawia za Bratkowskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A  ja wiem  kto  zostanie :)  Herda  wróć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo mądry i stateczny Pan. Pamiętajcie, że to on pierwszy organizował Urząd Marszałkowski po wyborach w roku 1999, był pierwszym Marszałkiem Województwa, pracowałem tam przeniesiony z Urzędu Wojewódzkiego ! Wspaniały człowiek, organizator i zaangażowany w sprawy województwa, mimo, że sercem jest z Ziemi Zamojskiej. Zawsze bym na niego postawił ! Brawo Panie Marszałku !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy on jak Bury bierze w złocie ? ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po gębie widać że to knur z PSL
Żal mi ludzi jak wyżej, że Pan Bóg im rozum odebrał  ! Wstydź się bo zapewne wczoraj byłeś na mszy i za poprzedni tydzień ohydztwa się wyspowiadałeś a teraz ładujesz na drugi ! NIc dodac ciemny pustak w pustej klatce !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo mądry i stateczny Pan. Pamiętajcie, że to on pierwszy organizował Urząd Marszałkowski po wyborach w roku 1999, był pierwszym Marszałkiem Województwa, pracowałem tam przeniesiony z Urzędu Wojewódzkiego ! Wspaniały człowiek, organizator i zaangażowany w sprawy województwa, mimo, że sercem jest z Ziemi Zamojskiej. Zawsze bym na niego postawił ! Brawo Panie Marszałku !!!!!
Tylko w superlatywach można napisać na temat Pana Bratkowskiego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być chorym na łeb, żeby w dzisiejszych czasach, gdzie wszyscy walczą o klienta - kodować artykuły. Straciliście mnie na zawsze Baj Baj Dzienniku wschodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...