Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wiem co jest z tymi działaczami, samorządowcami i politykami, że jakoś większość to ma problemy z nadwagą i jakby im nos przerobić to by jak świnie u koryta wyglądają.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawa rozmowa. Inteligentny facet ;)
0
No fajny gość z niego i mądrze gada!
0
Wiecej takich politykow trzeźwo myślących. Nie wazne jak kto wygląda tylko co sobą reprezentuje. Super marszalek Bratkowski ;)
0
Caly PSL jest SUPER!
0
Ciezka sytuacja w służbie zdrowia ale mamy nadzieję że chłopaki dadzą rade. Tak 3mac
0
W PSL to fajni goscie sa ;) trzeba na nich głosować ;)
0
Bo jak nie PSL to kto? ;) Tylko PSL
0
Pan Arek madrze gada.
0
Nie znam go ale dobrze gada ;)
0
co ten wór ma do powiedzenia
0
Musicie pokazywać tego wieprza przy śniadaniu,
0
Po gębie widać że to knur z PSL
0
tak , ma rację:-) Wiedz i doświadczenie przemawia za Bratkowskim.
0
A  ja wiem  kto  zostanie :)  Herda  wróć :)
0
To bardzo mądry i stateczny Pan. Pamiętajcie, że to on pierwszy organizował Urząd Marszałkowski po wyborach w roku 1999, był pierwszym Marszałkiem Województwa, pracowałem tam przeniesiony z Urzędu Wojewódzkiego ! Wspaniały człowiek, organizator i zaangażowany w sprawy województwa, mimo, że sercem jest z Ziemi Zamojskiej. Zawsze bym na niego postawił ! Brawo Panie Marszałku !!!!!
0
A czy on jak Bury bierze w złocie ? ;-)
0
Po gębie widać że to knur z PSL
Żal mi ludzi jak wyżej, że Pan Bóg im rozum odebrał  ! Wstydź się bo zapewne wczoraj byłeś na mszy i za poprzedni tydzień ohydztwa się wyspowiadałeś a teraz ładujesz na drugi ! NIc dodac ciemny pustak w pustej klatce !!!!
0
To bardzo mądry i stateczny Pan. Pamiętajcie, że to on pierwszy organizował Urząd Marszałkowski po wyborach w roku 1999, był pierwszym Marszałkiem Województwa, pracowałem tam przeniesiony z Urzędu Wojewódzkiego ! Wspaniały człowiek, organizator i zaangażowany w sprawy województwa, mimo, że sercem jest z Ziemi Zamojskiej. Zawsze bym na niego postawił ! Brawo Panie Marszałku !!!!!
Tylko w superlatywach można napisać na temat Pana Bratkowskiego !
0
Trzeba być chorym na łeb, żeby w dzisiejszych czasach, gdzie wszyscy walczą o klienta - kodować artykuły. Straciliście mnie na zawsze Baj Baj Dzienniku wschodni.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: