Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gratuluję wszystkim uczestnikom! Zapewne zwycięzcy uzyskali świetne czasy, choć nic one mi nie mówią, bo nie wiadomo, na jakim dystansie zawody były rozgrywane. Pewnie autor tekstu uważa, że dystans takiego biegu powinien być powszechnie znany...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po czasach to wygląda na 5 km. Przynajmniej na moje warunki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cykl City Trail jest rozgrywany w 10 miastach w Polsce na dystansie 5km. Oczywiście nie każdy o tym wie i autor powinien o tym wspomnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję wszystkim uczestnikom! Zapewne zwycięzcy uzyskali świetne czasy, choć nic one mi nie mówią, bo nie wiadomo, na jakim dystansie zawody były rozgrywane. Pewnie autor tekstu uważa, że dystans takiego biegu powinien być powszechnie znany...
Za 50PLN mogę Ci zainstalować google na komputerze - następnym razem sobie wygooglasz ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...