Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Artur Soboń z poparciem superbohaterów

Utworzony 22 października 2015 r. o 19:18 Powrót do artykułu
Artur Soboń po raz kolejny pokazuje, że jego kandydatura to jedna wielka zabawa, i nie ma nic specjalnego na celu, oprócz zrobienia szumu w około siebie. Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś kiepsko poszło panu AS ;) http://radioer.pl/informacje/2/30226/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to pokazuje dojrzałość "kandydata" :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma to jak "chore" pisiory - jak wymyślił, to boki zrywać, buahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miało być śmiesznie a wyszło jak zwykle w wykonaniu Artura Sobonia czyli żałośnie, tendencyjnie, mnie to kompletnie nie bawi wręcz przeciwnie mam wrażenie, że to pokazuje jego stosunek do tych wyborów i samych wyborców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstydzi się młodzieżówka PlS Sobora wiec muszą sie przebrać. hehe Żal. Nikt nie popiera sobora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to? Klub swingersów? Artur dlaczego nie zaprosiłeś Jarka, Antka i kolegi Marka z Miłocina. ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak słów właśnie tyle ta partia ma do zaoferowania nikt bez przebrania nie chce się pokazać , wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosny jest ten gość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd się biorą kretyni w PIS ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Soboń zrobił pan teatrzyk dla siebie i kilku fotoreporterów, choć myślę że ci to też pana sztabowcy. Czy pan ma w ogóle pojęcie co to jest  happening? Niech pan pomyśli trochę ekonomicznie. Ile hejtów mogliby by w tym czasie napisać pana chłopcy zamiast tracić cenne godziny na tą żałosną maskaradę. Ech ekonomista z bożej łaski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sobon jestes pan zalosny! Ja ani nikt z moich znajomych na pana napewno nie zaglosujemy! Wiekszosc ma juz dosyc pana nachalnego pchania sie do koryta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soboń Soboń trzymaj się. Soboń jest jak Palikot zawsze spada na cztery łapy. Jeśli nie sejm to i tak pozostaje sejmik i tam dalej będzie się w bawił ze sowimi chłopcami w supermena.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak będzie lepszy od jakiś działaczy PO pokornych wobec dyscypliny partyjnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sobon mojego głosu pan nigdy nie dostaniesz.... mam nadzieje ze rodzinka się trzyma stołów w UM w Świdniku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne ludziki z PiS-u marnujące pieniądze na żałosne teatrzyki. A mnie ciekawi czyje ulotki będą w niedzielę łamać ciszę wyborczą pod kościołami????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Solidarność z Bogdanki popiera Sobonia a nie popiera swojego kolegi z kopalni, nie popiera człowieka z Łęcznej. Jak się czujesz Lechu Tor, że cię koledzy tak wystawili? Ja bym się spalił ze wstydu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo za dystans do tego teatru w W-wce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Soboń, proponuje Pan zmianę przy korycie. Zastąpienie dotychczasowych świń nowymi parzystokopytnymi. Zrozumcie, że takiemu Soboniowi i innym chodzi jedynie o to, żeby znaleźć się w Sejmie na 4 lata, z koryta sejmowego żreć ile się da. NIE BĘDĘ BRAŁA UDZIAŁU W WYBORACH - nie pomogę tym padalcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...