Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Artystyczne kodowanie nad Wisłą

Utworzony 22 stycznia 2016 r. o 14:37 Powrót do artykułu
Sorry ale kodowanie źle się kojarzy :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie również słowo "kodowanie" źle się kojarzy ze sztuka ludową i tradycjami. Może bardziej odkrycie, odsłonięcie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sztuce są zakodowane treści, inspiracje, emocje, czy się to komuś podoba czy nie. Fajnie, że kto się zabrał za tak trudny temat. Jedziemy do Kazimierza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin Rząsa to wspaniały człowiek i genialny artysta. Ale miła niespodzianka. Gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystawa taka sobie. A dolepiane papierowe karteczki z opisem eksponatów to chyba nie ta epoka - chyba że to też było zakodowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewelacja! Wystawa dla osób, które czują sztukę, potrafią ją czytać, szukać kontekstów, bawić się nią. Gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetna wystawa! Byłam w weekend i polecam wszystkim, którzy mają choć odrobinę wrażliwości na sztukę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, mam wrażenie, że Lublin może się schować ze swoimi wystawami sztuki. Muzeum Nadwiślańskie znowu zaskakuje świetną jakością i oryginalną aranżacją wystawy. Must watch!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...