Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a to w tym audi nie było poduszek ? czy poduszki wystrzeliły podczas poprzedniego wypadku tego auta ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jakbyś się interesował motoryzacją to byś wiedział. Audi 80 B4 widać po kierownicy i desce rozdzielczej od strony pasażera, że pierwsze lata produkcji, więc poduszek nie było.
0
No i znowu LKR w akcji?Kto tam uczy jeździć i kto przyjmuje egzaminy na prawko?Kraśnicznie za kierownicą to śmierć lub kalectwo.Również umysłowe.
0
To na zdjęciu to audi?A ja myślałem że to jakaś biżuteria rolnicza.Ciągnik czy jakiś inny pojazd do przewozu żeńców i wyrobników rolnych.Może toto jechało w pole po przyczepkę ze snopkami?Kraśnik i okolice z tego słyną
0
To nie myśl tyle...bo słabo ci to wychodzi
0
To na zdjęciu to audi?A ja myślałem że to jakaś biżuteria rolnicza.Ciągnik czy jakiś inny pojazd do przewozu żeńców i wyrobników rolnych.Może toto jechało w pole po przyczepkę ze snopkami?Kraśnik i okolice z tego słyną
Jesteś tak samo zjeb.ny jak twój komentarz.
0
Czyżby obwoźna lachoniaria?
0
Gościu z 22:50 - chciałbyś, żeby obcy ludzie pisali tak o twojej matce/siostrze/córce? Hamuj się, chamie.
0
guest to jaki jest samochód i wgl to cie to gówno powinno obchodzic i zajmnij sie swoimi sprawami a nie czyims wypadkiem co smieszy cie to ?
0
a i dobra rada te komentarze sobie w dupe wsadz nikomu sa tutaj nie potrzebne ...dobra rada na drugi raz przemysl co piszesz
0
Bogate wieśniaczki ! Nic nowego ! Z blacharek awansowały na rajdówki ! Niedługo będą spadać na samolotach !
0
Wy jacyś chorzy jesteście. To ze kierowca stracila panowanie to nie jej wina idioci ;)
0
Burdel obwoźny.
0
Chyba w żadnym audi nie ma poduszek powietrznych. To jedne z gorszych samochodów.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: