Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Autobus nie poczeka na ostatni pociąg z Warszawy

Utworzony przez red, 11 grudnia 2009 r. o 08:14
To niech autobus 45 i 57 skierują z ul. Orkana w Zwycięską pod Tesco i dalej Orkana,Rotocze chociaż w jedną stronę.Zauważyłem,że duzo studentów tymi liniami jezdzi :Do galerii,obi,luxmedu,tesco.To się opłaca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A cóż to za nowy pociąg, który już był? Jakiś czas temu był pociąg dokładnie o tej porze, więc co to za nowość? Zresztą też miejskie nie czekały na pasażerów, a wręcz uciekały im sprzed nosa... Myślę, że jeśli ktoś ma potrzebę wrócić o tej porze to i za taksówkę zapłaci, też mi problem. Z doświadczenia wiem jednak, że pociąg z Warszawy potrzebny jest później, tak ok. 23, aby można było wrócić np. z koncertu czy teatru. I kiedyś było takie połączenie, pociag jechał zdaje się ok. drugiej w nocy ze Szczecina. I nie był pusty... Ale cóż, kolej wie lepiej co pasażerom potrzeba i w dodatku udaje, jak to nam dogadza:-) Jest bus o 22, więc można wrócić nieco później. I nie jeździ pusty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot czort myślili myślili i wymyślili ,popatrzym przez pół roku jak bedą napierać to sie wtedy pomyśli ot co panie dziejku a tera bedziem patrzeć i myślić ! .A może zechcą kogoś zatrudnić do liczenia tych przyjeżdżających pasażerów ? ale ten wakat pewnie pójdzie pod władanie Zdzicha albo Rycha eh ten Lublin znika w oczach ,szkoda bo to ładne miasto tylko władza mu się jeszcze dobra nie trafiła szkoda ,szkoda .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...