Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Autobus zmiażdżył jej stopę, kobieta zmarła. Co dalej ze sprawą?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 maja 2017 r. o 22:14 Powrót do artykułu
czy sugerujecie ze kierowca to zrobil specjalnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studiowałam w Lublinie i nie raz widziałam jak nawet ludzi przytrzaskali w drzwiach , ci kierowcy maja sie bóg wie za kogo, masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie też czasem sie zachowują jak bydło,  albo wsiadają w ostatniej chwili albo ładują się na chama jak widzą że niema miejsca, a kierowce obowiazuje rozklad bo potem opierdziel zbiera że za pózno przyjechał albo coś. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studiowałam w Lublinie i nie raz widziałam jak nawet ludzi przytrzaskali w drzwiach , ci kierowcy maja sie bóg wie za kogo,  masakra.To kiedy ty studiowałeś że spotykałeś sie z takimi przpadkami?W obecnych od kilku lat w Lublinie nowych trolejbusach i autobusach nie ma takiej możliwości żeby drzwi przytrzasneły człowieka bo w drzwiach jest zamontowana fotokomórka i drzwi automatycznie odbijają w bok kiedy natrafiają na jakąś przeszkodę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było po prostu wypadek i tyle, takie życie :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za zamierzony gwałt jest pewnie 8 lat, kierowca w pracy który nieumyślnie zawinił 12 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niemczech kierowca nie ruszy dopóki pasażer nie usiądzie. Łajza nie zauważył, że jedzie po starszej kobiecie. Tutaj "tylko" stopa, a w Chełmie po kręgosłupie przejechał parę wiosen temu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to normalne by czekać tak długo na opinię biegłych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam jestem kierowcą Mpk,nie widział jej bo to były ostatnie drzwi przegubowca 18 m,jak ktoś jeździ to wie że jak nie jest autobus prosto to nic nie widać .to samo jest w tirze.a co do drzwi to owszem są fotokomórki ale jak ktoś wchodzi w ostatniej fazie sygnału to niema opcji żeby nie przyciely oczywiście nie tak jak w ikarusie.to niewdzięczna praca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lusterek cham nie miał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sekunda nieuwagi i tragedia gotowa. Tak zastanawiam sie czy jest mozliwe przez wiele godzin kierujac autobusem byc maxymalnie skoncentrowanym by uniknąc takiej sytuacji. Chyba lepiej byc urzednikiem za nic sie nie odpowiada....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komentujecie nie znajać się zupełnie na tej pracy... Tak sobie oceniać nigdy nie siedząc za sterami autobusu. CIEKAWE... nieszcześliwy wypadek i tyle... Współczuć kierowcy naprawde.. Za nieumyślne spowodowanie wypadku 12 lat troche za dużo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A rodzina zmarłej kobiety może liczyć na zadośćuczynienie z oc sprawcy więcej info euco@Onet.pl 513 996 555
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s..syny sam widziałem jak nieraz specjalnie kłapią drzwiami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie mają pojęcia co komentują. Sam jestem kierowcą autobusu miejskiego i wpuszczę na swój fotel każdego niedowiarka który uważa że widzę wszystko co dzieje się przed ostatnimi drzwiami, by się przekonał co naprawdę widzę w lusterku. W Lublinie jest zaledwie kilka zatok przystankowych,na których autobus ustawia się tak że widać ostatnie drzwi, a w przeważającej większości nie widzę NIC co dzieje się przed drzwiami za przegubem. Straszna tragedia dla rodziny zmarłej ale i ogromna tragedia dla kierowcy autobusu. A tak nawiasem mówiąc ZTM chyba zna problem skoro w nowych autobusach (czy trolejbusach) zamawia kamerę obserwującą drzwi z zewnątrz za przegubem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...