Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Avia - Orzeł 5:0. Superduet ze Świdnika

Utworzony 17 kwietnia 2016 r. o 21:25 Powrót do artykułu
Brawo chłopaki.Fajne brameczki.Oziem,klasa światowa :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz pocisnac 3-0 Chelmianke i bedzie zajebiscie. Swoja droga Chelmianka pokazala ze jest w wysokiej formie ,wiec zapowiada sie fajny mecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na meczu pierwszy raz od 10 lat .Jestem zdziwiony bo ładny stadion ,a tylko 350 osób na meczu ?!! Jak to możliwe ?! Stadion za 35 mln zł -gdzie Ci kibice AVII cisza jak w kościele -kilka osób brawo biło po bramkach reszta chyba pracownicy PZL -u coś tam mruczą pod nosem i klną nieśmiało.Ja imprezy z grilem robię na 100 osób. We środę też będę na Chełmiance -liczę na zwycięstwo i chociaż z 50 kibiców niech z szalikami przyjdzie u pośpiewa -bo na ORLIKU więcej emocji niż na meczach AVII.Chłopaki trzymam za was ale na Boga -miejcie jaja....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inni też chodzą na mecze tak jak ty. Raz na dziesięć lat.Stąd taka frekwencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...