Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura na spotkaniu z Antonim Macierewiczem w Czeladzi

Utworzony przez Dzidek, 14 listopada 2012 r. o 16:58
Dla równowagi główne media nie pokazały ani nie napisały o tm: http://niezalezna.pl/34643-wyplaj-pis-owcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ile jest motłochu w kraju nie jest aż tak żenujące w porównaniu ze skalą fanatyzmu obserwowanego tutaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Macierewicza w 100 proc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sęk napisał:
Brawo!! Wygrał ten młody prostymi zarzutami. Przyłączam sie do opinii tego młodego człowieka . Mamy taki czy inny rząd wybrany w takiej czy innej ordynacji wyborczej, ale to jest nasz rząd. Ten młody człowiek myśli przyszłościowo,broni młodej jeszcze nie okrzepłej demokracji. Nie ulega teoriom spiskowym Starego Macierewicza owładnietego ambicja być na wierchuszce. Przykro kiedy z boku zapyziały intelektualnie staruch wyrywa mu mikrofon dlaczego to robi?? bo jest nawiedzony, bo nie ma żadnych argumentów aby temu młodemu człowiekowi sie przeciwstawić.
Sek czy to byl twoj facet ,ze tak go bronisz ? Ja tylko pytam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tom napisał:
Ostatnie słowa w filmiku "przestań, prowokują nas" i to jest właściwa ocena sytuacji. Ludziom puszczają nerwy i wcale mnie to nie dziwi, wszystko coraz droższe, nie ma za co żyć a władza twierdzi że jest ok. Ginie Prezydent, Generałowie i szefowie wielu ważnych instytucji w czasach dużego zagrożenia terorystycznego a PO od początku wie że to błąd pilotów, o śledztwie i ciałach nie będę pisał bo wszyscy widzą że Polska Tuska nie zdała egzaminu i tyle w temacie. Całe to PO to obciach nikt się do nich nie przyznaje i żadne prowokacyjki nie pomogą.
Do bycia sobą łatwo sprowokować!!! Zwłaszcza ludzi takiego pokroju jak na filmie i tobie podobnych!!! Usprawiedliwiając takie zachowanie potwierdzasz przynależność mentalną do "bohaterów" filmu... Normalny człowiek z zasadami nie znajduje wytłumaczenia dla chamstwa, grubiaństwa, polfaszyzmu, itp niezależnie od przyczyn!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać szerzącą się Komunę..... Nawet nie dali mu skończyć..... Komuna, komuna, komuna ....... Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bo była katastrofa i to porządna,ciekawie jakby twój brat lub siostra w ten sposób zginęli, czy byłabyś/byłbyś zadowolony. Każdy ma swoje życie i niech je sobie odbiera a nie kogoś zabija. Jak nie przepadam za Kaczyńskim tak jestem za nim, ma rację, że chce dojść prawdy. A co do świeżej krwi, not o już mamy donka i by to trafiło jak mam teraz zapier***ać za parę groszy do 67 lat i jeszcze jak będzie praca, której obecnie brak.
Czy naprawdę myślisz, że jakby pis rządził to by nie podniósł wieku emerytalnego?. Jeśli tak myślisz to jesteś naiwny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie obejrzałbym co się działo dalej. Dlaczego urwane jest? A może Macierewicz wyjaśnił tej zagubionej owieczce, że fakt, iż rząd został demokratycznie wybrany nie może przeczyć tezie, że później zdradził, że oszukał swoich wyborców. Jak to mówią "co ma piernik do wiatraka?" (tylko prosze nie odpowiadać "to, że można się z wiatraka spierniczyć")
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myśle że winne są media które skłucają naród . Powinno się więcej karać dziennikarzy to oni sieją nienawiść między rodakami. Cały czas puszczają Smoleńsk, Amber głąb, albo spiących partyjniaków w sali sejmowej. I jeszcze podjudzają obniżką cen gazu chciaż w tym kraju jeszcze nigdy nic niespotaniało. A napiszcie jakie mają emerytury zbrodniaże stanu wojennego ,ile mają ci co dzielili łupy przy okrągłym stole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tik!! Ja go wcale nie znam,ale znam jego nagranie jego pytanie i argument. On broni demokracji i walczy z maniakami teorii spiskowej jakim jest Macierewicz. Ci co wyrywali mu kamerę to hańba dla zwolenników demokracji. W demokracji walczy się nie fizycznym unieszkodliwianiem przeciwnika o innych poglądach ale argumentacją i w ostateczności kartką wyborczą przy urnach wyborczych. Trzeba odrózniać demokrację od anarchii. Jeśli nie potrafimy tego odróżniać pozostaną nam do wyboru tylko rządy autorytarne. Z poważaniem Sęk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xdc napisał:
Czy naprawdę myślisz, że jakby pis rządził to by nie podniósł wieku emerytalnego?. Jeśli tak myślisz to jesteś naiwny.
Co ty jasnowidz jesteś?daruj sobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dodać,nic ująć.Kto ma inne zdanie,to dziś mikrofonem go, a jak dojdziemy do władzy,to na stos,na szubienicę lub pod topór... Mohery górą!!! Oto obraz dialogu w/g zwolenników PiS-u. A swoją drogą to czy tu nie było czynnej napaści i naruszenia dóbr osobistych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel MJ napisał:
co tu dużo mówić,pisowska hołota,bez kultury osobistej,ale ten przedział wiekowy już zchodzi,więc bądzmy cierpliwi.
Dobrze prawisz człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor pab powinien obejrzeć to nagranie przed pisaniem. Raczej nie uderzył mikrofonem. Brawo dla Macierewicza, który zabrał se sobą mówcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rxTVzzmo8tw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak najbardziej popieram tego młodego chłopaka ,głos młodych ludzi tez jest jak najbardziej potrzebny ,widać chamstwo i beszczelne zachowanie starszych ludzi ,jeszcze tego co wyzywa sobie tak od pederastów ,ja bym na miejscu tego chłopaka wybuchnął gdyby mnie tak ktoś zaczoł wyzywać czy szarpać,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość młodzieży w Polsce nie wie o co chodzi . Media a szczególnie TVN , Gazeta Wyborcza michnika pełnią rolę rozmydlania i przeinaczania faktów. Młodzież jest biedna w naszym kraju za sprawą rządów PO i PSL stajemy się społeczeństwem coraz biedniejszym , kontrolowanym i upokorzonym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie popieram tez Macierewicza! ale facet jednak kulturalnie postąpił , zapraszając tego młodego człowieka do siebie, czego nie można powiedzieć o tych którzy nazwali go bardzo nieładnie, oni nie mają kultury za GROSZ! Tacy ludzie skłonni są uwierzyć we wszystko co im p. M. podsunie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz sierpem raz młotem pisowską hołotę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam kilka bardzo złych wiadomości: 1/ bida aż piszczy 2/szaleje seryjny samobójca 3/ludzie umierają w szpitalach bo nie ma pieniędzy na leki 4/zamykają szkoły 5/bedziemy tyrać aż do śmierci 6/ firmy padają jedna za drugą 7/ rozkradany jest majątek Narodowy 8/ciężko pracujący Polak jest niczym w POrównaniu z cwaniakiem 9/normy moralne i etyczne to największy grzech (lepiej być pedałem, ćpunem, bandytą) itd, itd............... ale mam jedną dobrą wiadomość: 1/PO jest jeszcze u władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...